Wróżby. Przepowiadanie przyszłości przez wróżki online.

Ocena użytkowników:  / 43
SłabyŚwietny 
Wróżby. Przepowiadanie przyszłości przez wróżki online. 4.9 out of 5 based on 43 votes.

 

pliterkarzepowiadaniem przyszłości od wieków zajmowało się wiele wieszczów i osób chętnych poznać drogę swojego życia. Od zarania dziejów w człowieku zrodziła się chęć przewidywania przyszłości by móc sobie ułatwić życie. Kapłani ,szamani, stali się osobami poważanymi ,szanowanymi, którzy mieli wielki wpływ na życie społeczności w których żyli. 

wrozba 2

Początkowo wróżono ze znaków pogodowych, z migracji zwierząt, jednym słowem obserwowano naturę. Dzięki temu przewidywali kiedy nastąpi deszcz, kiedy będzie susza, kiedy najlepiej siać w polu. Z czasem systemy wróżebne zaczęły się rozrastać. Zaczęto wróżyć z wnętrzności zwierząt, szczególnie wątroby, potem narzędziami wróżebnymi były kości, ruch ptaków, obserwacja przeróżnych zjawisk atmosferycznych.

Z czasem powstawały wielkie systemy dywinacyjne, takie jak Astrologia, I Cing, czy Chirologia.

Średniowiecze przyniosło nam kartomancję i zafascynowanie kartami klasycznymi oraz Tarotem. Od tej pory wróżenie z kart stało się najbardziej rozpowszechnioną gałęzią przepowiadania przyszłości obok Astrologii. 

Fenomen przepowiadania przyszłości polega na sięgnięciu głęboko w nas, nasza podświadomość, intuicję i nadświadomość Wszechświata. Dzięki temu dostępowi przez różne narzędzia wróżbiarskie możemy poprzez symbole i znaki odczytać przyszłość danej jednostki. Osobami zajmującymi się tymi kwestiami są wróże, wróżki, szamani, kapłani, osoby duchowe i te które wierzą w moc naszej intuicji. 

 

 

magicznakula wrozbymilosne wrozbyzreki
reinkarnacja wrozkionline zaklecia
wahadelko tarotonline horoskop

 

Nie każdy jednak ma na tyle cierpliwości by nauczyć się poznawać swoja intuicję i jej słuchać. Każdy z nas majednak od czasu do czasu przeczucie że cos się stanie .Czasami przeczuwamy złe wydarzenia, ale też i te pozytywne które nastąpią. Nie każdy jednak słucha swojego wewnętrznego głosu. Przez wieki zatarła się w nas wiara odnośnie swoich przeczuć, na rzecz nauki ,techniki i postrzegania wszystkiego prze pryzmat rozumu. 

 

wrozka1

XXI wiek otwiera przed nami nowe możliwości, gdzie człowiek coraz mocniej skupia się na duchowym aspekcie życia. Duchowość, odkrywanie siebie, swojego wewnętrznego ja, poznanie swoich możliwości i wiara w naszą wewnętrzna siłę, oraz na własną rękę odkrywanie tego co jest prawdą a co nie, dla wielu stało się czymś ważnym w życiu. 

Odkąd człowiek zaczął rozumnie myśleć, pragnie dostrzec choć trochę tego co przed nim może się wydarzyć. Mimo wielu ataków na wróżbiarstwo i inne metody przepowiadania przyszłości, nie udało się zniszczyć chęci człowieka do poznawania swojej przyszłości.

 

 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty