Horoskop Lew

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Horoskop Lew 5.0 out of 5 based on 1 votes.

 

Lew ( Leo) 21 lipca- 21 sierpnia

Słońce wchodzi w ten znak mniej więcej 21 lipca, każdego roku i pozostanie w nim do około 21 sierpnia. Pełne oddziaływanie tego znaku widoczne jest dopiero jednak około 27 lipca, Pierwsze siedem dni to czas, w którym jeszcze znak raka ma wpływ na osoby urodzone w tym czasie.

Lew jest znakiem dodatnim i ognistym. Rządzi nim rozpalone męskie Słońce. Typowa osoba urodzona pod tym znakiem ma w naturze wiele „ lwich” cech, łącznie z odwaga, lojalnością, energią, godnością i zdecydowaniem.

 

Zamówienie złóż tutaj:

 

 

 

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

Lew charakteryzuje się mądrością, siłą, odwagą. Uczciwość ludzi z tego znaku graniczy nieraz z naiwnością. Zazwyczaj trwa dość długo, zanim Lew się połapie, że go nabierają, oszukują czy wykorzystują. Zbyt mocna ufność w ludzi powoduje że Lew z wiekiem zraża się do ludzi.

Lew jest szczery, otwarty, prawdomówny. Lew ocenia ludzi według siebie. Każdemu przypisuje cechy własnego charakteru, każdego mierzy swą własną, prywatną miarą.

Lew chce uchodzić zawsze za główną osobę, dookoła której wszystko się kręci. Osoby te mają bardzo duże wyczucie dramatyczne. Lwy to najwięksi ekstrawertycy z wszystkich znaków zodiaku. Lew tylko widzi dwa poglądy- swoje własne i mylne, a na każdą opozycję patrzy ze zgrozą.

Każdy lew jest przekonany ze wszystko należy się jemu. Jeśli spośród pięciu kandydatów do pracy pojawia się lew, jest przekonany że to jemu należy się ta posada.

Wobec innych Lew jest szczodry i wspaniałomyślny. Jest także lojalny, wierny i oddany.

 

Praca i finanse

Lew stwarza władców, żołnierzy, przywódców, właścicieli firm,mężów stanu. Lew jest nieszczęśliwy w pozycji podwładnego, nie może bowiem znieść, kiedy nim rządzą i wydają rozkazy. Jest natomiast świetnym i wymagającym pracodawcą.

 

Miłość i relacje międzyludzkie

Lwem rządzą wielkie emocje. Uczucia występują w każdej sferze jego życia. W miłości i małżeństwie popełniają liczne błędy i głęboko to przeżywają. Skłonni są mylić litość czy współczucie z miłością i mogą uświadomić sobie swój błąd kiedy jest już za późno.

Najlepsze związki tworzą z Baranami oraz Strzelcami.

 

Pozytywne wibracje

Urodzeni w tym czasie powinni otoczyć się złotymi,zielonymi i białymi kolorami. Złoto i wszelkie błyszczące przedmioty, jak, np. ozdoby z miedzi czy mosiądzu, będą odpowiednie.

Lwy powinny nosić przy sobie wszelkie żółte kamienie, jak chryzolit, bursztyn, topaz, turmalin,sardonyks.

Szczęśliwy dzień to niedziela, a cyfra to czwórka.

 

 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty