Horoskop 2015 - wrozbyonline.net

Horoskop 2015

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 
Horoskop 2015 4.6 out of 5 based on 9 votes.

2013horoskop

 

Baran 21 III-20 IV

 iphone-wallpaper-outer-space-4

Dla wielu Baranów będzie to rok niezwykle pracowity i pełen nowych, ciekawych pomysłów. Może to być rok zmian, jeśli damy z siebie wszystko. Szczególnie w interesach, sprawach zawodowych Barany mogą być bardzo pochłonięci pracą. Osoby pragnące zmiany pracy, powinny szukać możliwości zmiany w okresie wiosennym oraz jesiennym. Ci, którzy pragną rozwinąć się w swojej pracy, będą musieli polegać wyłącznie na sobie, na swoim doświadczeniu i przeczuciom. Niektórym Baranom kłopotów może przysporzyć ktoś z pracy, dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte.

 

Baran może przejść metamorfozę swojego postrzegania świata i siebie. Niektóre barany pozbędą się nawyków, które stwarzały im problemy. Niektóre przyzwyczajenia zostaną zamienione na inne, a niektóre zasady zostaną zmienione, tak by móc iść w stronę prawdziwego szczęścia.

 

Okres lutego może okazać się niezwykły pod katem miłości. Osoby samotne mogą liczyć w tym czasie na poznanie kogoś nowego, z kim będą mogły cos stworzyć. Osoby w związkach przeżyją druga miłość, fascynacje partnerem.

Cały rok dla barana może być okresem przemyśleń, jeśli chodzi o miłość. Czasami jego fantazje i złudne postrzeganie rzeczywistości będzie wprowadzało Barana w niezłe tarapaty uczuciowe. Warto trzeźwo i logicznie patrzeć na miłość w tym roku.

 

Okres kwietnia, mają może być dobrym czasem na nawiązanie kontaktów handlowych. W tym okresie wiele przedsiębiorczych Baranów podpisze ważne urzędowe, handlowe, administracyjne umowy, które będą rzutowały na jego przyszłość zawodowo- finansową.

 

W okresie letnim wiele Baranów odżyje, co zapowiada głównie okres zabaw, przyjemności, odpoczynku, poznawania nowych ludzi. W miłości w tym okresie może być niespokojnie.

 

Jesień natomiast przyniesie dla wielu reprezentantów tego znaku, poprawić w kwestiach zawodowych.

 

Rok ten wielu Baranów zaliczy jako udany pod katem zawodowym. Trochę gorzej może mieć się kondycja uczuciowa, jeśli baran będzie nierealnie patrzeć na życie. W rodzinie może być niespodzianka, w postaci narodzin dziecka, przeprowadzki, czy zmiany pracy.

Warto wykorzystać ten rok głównie pod kątem spraw materialnych i finansowych. Będzie to dobry czas na inwestowanie i na szukanie nowych pomysłów by zarobić.

 

 

Byk 21 IV- 21 V

 iphone-wallpaper-outer-space-5

Dla wielu Byków ten rok będzie dość zaskakujący. Szczególnie pierwsza połowa roku może okazać się bardzo udany. Powodem tego będzie szansa rozwoju zawodowego, intelektualnego, finansowego. Spora część Byków będzie się dokształcać, szkolić w nowych zawodach, wybierać nowe kierunki rozwoju. Warto wykorzystać okazje, jakie będzie niósł dla Byków ten rok. Silniejsze osobniki wykorzystają wiele szans na rozwój zawodowy, ale także emocjonalny i duchowy. Słabsze osobniki będą widzieć w nowych możliwościach zagrożenie utraty stabilności życiowej. Będzie to błędne postrzeganie, ale na ten moment wiele osób spod tego znaku niestety tak będzie postrzegało swoją rzeczywistość.

 

Na wiosnę Byki będą mogły cieszyć się nowymi znajomościami, które mogą zaowocować przyjaźnią na lata, romansami, lub poważnymi związkami. Warto wykorzystać ten okres na nowości.

Byki będą w dość dobrym samopoczuciu, nawet jeśli rzeczywistość będzie wyglądać trochę inaczej.

 

W drugiej połowie roku Byki będą mieć mniej możliwości rozwoju. Raczej w tym okresie będą musiały starać się zachować to, co mają i pilnować życia zawodowego, finansowego oraz rodzinnego.

Miłość dla Byków w tym roku będzie ważna, ale jeśli samotne osobniki spod tego znaku nie wykorzystają szansy poznania kogoś nowego w pierwszej połowie roku, to w drugiej czeka ich zupełna samotność. Osoby w związkach powinny zwrócić większą uwagę na potrzeby partnera. Nie zawsze potrzebuje on tego samego, co my. Może okazać się, że dowiemy się ze dajemy parterowi zbyt mało czułości czy czegoś, co powoduje, że relacja zamiast się wzmacniać to staje się słabsza.

 

Ten rok może być zmienny pod katem spraw zdrowotnych. Wiele Byków może narzekać na złe samopoczucie, jednak niewiele z nich będzie cos robić by to zmienić. Narzekanie nie zmieni stanu zdrowia, wiec warto zgłosić się do lekarza. Jeśli przyczyna złego samopoczucia tkwi w naszej psychice, trzeba będzie zastanowić się, co powoduje nasze poczucie nieszczęścia. Jeśli już dowiemy się co to jest, warto zmienić coś w naszym życiu, a nie czekać aż samo się coś rozwiąże.

 

 

Bliźnięta 22 V- 21 VI

 iphone-wallpaper-outer-space-3

Początek roku może zacząć się od dość problematycznych blokad w życiu Bliźniaków. Blokady te będą występować nie tylko na planie fizycznym, ale również i psychicznym. Spora cześć osobników spod tego znaku będzie bało się iść do przodu z niektórymi planami. Niektóre będą widzieć blokady, które stwarza im zewnętrzny świat. Inne nie wykorzystają możliwości, jakie będzie niósł im los. To zamroczenie umysłu może wynikać z komplikacji uczuciowych czy rodzinnych. Brak trzeźwości w myśleniu, może spowodować, że pierwszą połowę roku, wiele Bliźniaków zaliczy do nieudanych.

 

W pracy mogą zaistnieć opóźnienia, i sporo osób spod tego znaku może mieć słabą kondycję w pracy. Wielu z nich będzie obawiać się utraty pracy, i ogólnego pogorszenia warunków zawodowych. Jeśli Bliźniak się skupi to zauważy możliwość zmiany zawodowej, ale będzie musiał zaryzykować. Dla większości to ryzyko będzie opłacalne.

 

Druga połowa roku może się rozpocząć od rozwijania nowych zainteresowań i znajomości. Bliźniaki odżyją i skupia się na nowych impulsach. W drugiej połowie roku wiele Bliźniaków nabierze pewności siebie, co będzie dla nich bardzo opłacalne.

 

Osoby samotne w drugiej połowie roku mają bardzo duże szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego, kogoś, kto ich na tyle zainteresuje, że będą skłonni do poświęceń. W miłości zatem powinno być lepiej, niż w pierwszej połowie roku. Osoby w stałych związkach będą głowić się nad tym, co zrobić by relacja lepiej prosperowała. W pierwszej połowie roku wskazane jest utrzymanie stałości, stabilności, a dopiero w drugiej połowie warto tworzyć nowe pomysły by zachęcić partnera do większego cieszenia się wspólnym życiem. Zmiana w związku może spowodować dużo pozytywnych emocji.

Party w związkach nieformalnych mogą je zalegalizować. Będzie to dobry czas na takie decyzje, szczególnie tyczy się to płci męskiej znaku Bliźniąt.

 

Jesień, może być okresem, w którym wiele przedsiębiorczych Bliźniaków rozwinie swoje działalności, poprawią wyniki w pracy, podpiszą nowe kontrakty. Rozwój zawodowy będzie bardzo w tym czasie możliwy, dlatego warto wykorzystać szanse stojące przed nami.

 

W rodzinie mogą dziać się nieprzewidziane rzeczy, związane główne z czyimś pogarszającym się stanem zdrowia. Dużo Bliźniaków ogólnie będzie zmartwionych czyimś zdrowiem, z bliskiego otoczenia.

 

Rok ten duża część Bliźniaków zaliczy do dość udanych, ale może też stwierdzić, że mogło być lepiej. Warto pamiętać, że przyjaciele mogą pomóc w razie kłopotów, i nie trzeba się bać tej pomocy udzielonej od nich. Można postarać się w tym roku o nowe znajomości, które wzbogacą nasze życie i w dużej mierze je odmienią, na lepsze.

 

 

Rak 22 VI- 23 VII

 iphone-wallpaper-outer-space-8

Początek roku dla Raków zapowiada się dość pracowicie, ze względu na nowe możliwości, które przed nimi staną. Niektóre z nich będą kończyć inne kwestie z poprzedniego roku. Należy uważać na przepracowanie się, gdyż może to spowodować osłabienie organizmu i kłopoty zdrowotne.

Dlatego też, pierwsza połowa roku może być trochę zabiegana, a rak nie będzie mice dla siebie i rodziny czasu. Może to spowodować u niektórych reprezentantów tego znaku kłopoty uczuciowe i rodzinne, gdyż nie każdy będzie rozumieć poświęcenie raka dla jakiejś idei.

 

W następnym roku szykują się również sukcesy w nauce, w zainteresowaniach, które często przyniosą dodatkowe dochody dla domostwa. Na wiosnę dla wielu raków szykuje się błyskotliwy rozwój kariery.

W okresie letnim będzie dużo codziennych obowiązków, i mało czasu dla siebie.

Jesienią wiele raków zabłyśnie znów w pracy, co może przynieść awans, podwyżkę czy uznanie.

 

Osoby samotne jesienią zaczną randkować, spotykać się z nowymi osobami, a niektórzy z kimś z przeszłości. Przeszłość na jesień będzie królować w życiu wielu Raków. Może warto jednak przemyśleć swoją sytuacje i zastanowić się czy czasami nie lepiej jest się odciąć od tego co było, niż na nowo wchodzić w problemy.

 

Na jesień, spora część osób spod tego znaku skrystalizuje swoje życiowe cele, na kolejny rok, oraz przyszłe lata. Dyscyplina w tym roku dla każdego raka będzie czymś zbawiennym. Nie warto iść w stronę rzeczy niemożliwych do spełnienia, szczególnie jeśli chodzi o miłość. Realizm w tym roku będzie pomocny, w uniknięciu przykrych scen miłosnych.

 

Rok ten wiele Raków zaliczy do udanych, choć do końca mogą nie być zadowoleni z życia rodzinnego oraz uczuciowego. Większe będą mieć szanse na sukces, zawodowy, materialny, finansowy. Dla osób odważniejszych w miłości, w okazywaniu uczuć drugiej osobie, będzie to natomiast okres bardzo szczęśliwy i pomyślny.

 

 

Lew 24 VII- 23 VIII

 iphone-wallpaper-outer-space-10

Początek roku dla Lwów będzie bardzo pracowity. Lwy jak wiemy nie lubią się zbytnio przemęczać, dlatego kres ten dla nich będzie problematyczny, powodujący że ich samopoczucie nie będzie za dobre. Będzie to też rok szczególny dla singli, gdyż będzie to okres możliwego nowego uczuciowego związku.

 

Okres marca może zaznaczyć niejako czas sprzyjający w sprawach zawodowych, finansowych czy materialnych. Warto wykorzystać ten okres na ważne decyzje, na ruch ku pozytywnym zmianom w tych dziedzinach. Okres czerwca, też może być pozytywny pod kątem rozwoju zawodowego. Osoby poszukujące nowej pracy będą mieć dobry czas na zmiany w tym czasie.

 

Okres letnich dni, będzie idealny do poznania nowych osób. Mogą nawiązać się nowe znajomości, przyjaźnie, flirty, związki. W okresie letnim też zdrowie się poprawi, Lwy będą bardziej żywiołowe w tym okresie. Będzie tez to czas lepszego samopoczucia, i dowartościowania się. Wiele osób spod tego znaku będzie się sobie samym podobać, co zacznie przyciągać do nich pozytywne energie i pozytywne wydarzenia. Będzie to okres lepszych kontaktów towarzyskich, które mogą zaowocować nowymi znajomościami. Osoby pragnące czegoś nowego w swoim życiu, powinny wykorzystywać ten pomyślny czas.

 

Na jesień wiele Lwów będzie musiało uzbroić się w cierpliwość, bo wiele spraw nie bezie szło po ich myśli. Czeka ich dużo obowiązków, ale nie z tymi rzeczami sprawami, którymi by się chcieli zająć. To może prowadzić do wielu frustracji, i odreagowania na najbliższych. Uważać należy w tym okresie na sprawy rodzinne, bo ktoś będzie potrzebował pomocy, a Lew zajęty swoimi małymi zmartwieniami będzie jeszcze dokładał do pieca.

 

Dla wielu Lwów ten rok będzie postrzegany jako czas wytężonej pracy. Praca ich może przynieść głównie korzyści materialne, z czego Lew będzie zadowolony, jednak na przyszłość będzie chciał robić coś znacznie mniej czasochłonnego by móc cieszyć się innymi aspektami życia.

 

 

Panna 24VIII- 23 IX

 iphone-wallpaper-outer-space-11

Rok ten Panna rozpocznie od kwestii zawodowo- finansowych. Kariera, to główne słowo przewodnie tego roku. Panny będą mieć dużo możliwości rozwoju zawodowego i finansowego. W pierwszej połowie roku warto szukać nowej pracy, jeśli obecnie jest się na takim etapie.

Sprawy finansowe w pierwszej połowie roku dla wielu panien będą bardzo obiecujące. Warto korzystać z możliwości i nie bać się ryzyka przy podejmowaniu decyzji.

 

W pierwszej połowie roku też będą większe szanse na znalezienie miłości. Osoby w związkach mogą mieć okres bardzo szczęśliwy. Osoby, które pragną zmian, będą musiały odpuścić kogoś kogo znają by móc poznać kogoś nowego, kogoś kto zrozumie potrzeby Panny.

 

Wiele Panien w tym roku będzie podtrzymywać nowe i stare kontakty zagraniczne, czy to w pracy czy w życiu prywatnym. Wiele Panien pojedzie w dalekie zagraniczne podróże, które spowodują, iż Panny zaczną trochę inaczej patrzeć na życie.

 

Osoby prowadzące własne działalności gospodarcze w tym roku mogą liczyć na wielki sukces. Pomocne będzie zrządzenie losu, które przyniesie nagła i prosta możliwość rozwoju firmy.

Największym problemem Panien, szczególnie w drugiej połowie roku będzie lenistwo. Ta wada może spowodować, że rok ten dla wielu Panien będzie rokiem przegranym, w ostatecznym rozrachunku.

 

W rodzinie sytuacja może przybrać odmienny skutek niż wcześniej było to planowane. Ktoś z twojej rodziny będzie potrzebować Panno wielkiej pomocy, której będziesz w stanie udzielić. Nie bój się ryzyka, tylko podejmij próbę ratowania kogoś, kto liczy na Ciebie.

Skupić warto uwagę również na życiu uczuciowym, które nie do końca jest na tym poziomie, na którym powinno być. Zastanów się nad tym, czy czasami nie dajesz z siebie więcej do relacji, niż twój partner. Jeśli tak jest warto zastanowić się albo nad zmianą partnera, albo nad zmianą taktyki podejścia do partnera.

 

 

Waga 24 IX- 23 X

 iphone-wallpaper-outer-space-13

Warto zastanowić się czy czasami nie stawiasz sobie wago zbyt wysokich poprzeczek dla siebie. Zbyt duże wymagania względem siebie, mogą spowodować, że rok ten zapisze się jako czas, w którym odczujesz wiele porażek. Przygniecenie pewnymi obowiązkami i wymaganiami wobec siebie mogą spowodować, że zamkniesz się w sobie i stracisz możliwość bycia szczęśliwym.

Warto poświecić czas na wyrobienie sobie siły charakteru. Niektóre cechy charakteru ulegną zmianom na lepsze, dlatego trzeba patrzeć na to jak ogólnie cechy charakteru wpływają na życie twoje oraz innych.

 

Wiosna będzie okresem wytężonej pracy, oraz bujnego życia towarzyskiego. Będzie to dla wielu Wag wspaniałomyślny czas, jeśli tylko nie będzie narzekać na wszystko i wszystkich.

Okres czerwca i początku lata, będzie czasem, w którym wiele Wag może zarobić dość spore pieniądze. Będą Wagi zadowolone z tego jak idzie im w pracy.

W okresie letnim wiele osób spod tego znaku zapragnie wyjazdu zagranicznego, który trochę uspokoi ich wewnętrznie i da czas do namysłu nad życiem.

 

Na jesień wiele przedsiębiorczych wag będzie mieć możliwość rozwoju własnych firm. Warto mieć oczy szeroko otwarte w tych kwestiach.

 

Jesień równie zbędzie dla wielu ludzi szczęśliwym czasem dla związków. Osoby w poważnych, długich relacjach mogą w tym czasie na nowo przeżywać drugą młodość. Te osoby, które dopiero wchodzą w poważne związki muszą zastanowić się mocniej nad swoimi cechami charakteru, które niestety mogą rodzić problemy w świeżych relacjach.

Nowe znajomości dla osób samotnych też mogą pojawić się końcem roku.

 

Rok ten wiele wag zaliczy do udanych. Będzie to jednak bardziej rok naprawy swojego charakteru, i zauważenia, że każdy człowiek ma swoje wady. Jednak uświadomienie sobie tego jest rzeczą niezwykle trudną, niemniej jednak wiele Wag zrozumie swoje wady i będzie chciało je przekształcić w coś pożytecznego dla siebie.

 

 

Skorpion 24 X- 22 XI

 iphone-wallpaper-outer-space-18

Początek roku dla wielu Skorpionów okaże się dość pracowity. Praca ta będzie przynosić wymierne korzyści. Wiele osób spod tego znaku będzie cieszyć się tym e praca będzie dawać im nie tylko satysfakcje, ale również i pieniądze.

Pierwsza połowa roku będzie też satysfakcjonująca pod katem spraw sercowych. Samotne osoby będą mogły liczyć na dobrze zapowiadający się flirt, romans, a nawet i związek.

W okresie lutego oraz marca lepiej jednak będzie skupić swoją uwagę na pracy, gdyż nadarzy się możliwość zarobienia sporych pieniędzy.

 

Jeśli Skorpion chce osiągnąć wiele, musi wziąć się do pracy. Rozmyślanie nad tym co będzie i planowanie bez fizycznego działania nic nie da. Potrzebna będzie akcja, działanie, ruch w kierunku, który spowoduje odmianę życiową.

Stres może być odczuwalny około marca, kwietnia, kiedy czas będzie pędzie a pracy będzie przybywać.

 

Około sierpnia, września wiele skorpionów dostanie zastrzyk energii, dzięki układającemu się życiu uczuciowym.

Na jesień wiele osób spod tego znaku skupi się na dalekosiężnych celach. Skorpiony skupią się na gromadzeniu dóbr materialnych. Będzie to też czas rozrachunku z przeszłością.

 

Może być to pozytywny rok dla wielu Skorpionów. Będzie on pracowity, ale zarazem praca da podstawy do polepszenia sytuacji materialnej.

Miłość w tym roku będzie głównie zarezerwowana dla singli. Osoby w związkach muszą liczyć się z pragnieniami i zdaniem drugiej strony.

Te Skorpiony, które nie czuja szczęścia w związku powinny zrobić wszystko by móc się w najłagodniejszy sposób wycofać z takiej relacji. Nieszczęśliwy Skorpion bywa niebezpieczny dla siebie i otoczenia.

 

 

Strzelec 23 XI- 22 XII

 iphone-wallpaper-outer-space-20

W pierwszej połowie roku wiele Strzelców nie będzie mieć poczucia równowagi w swoim życiu. Codzienność dla wielu Strzelców będzie szara i nudna. Jednak od drugiej połowy roku czeka ich sporo nowych wyzwań, które warto będzie wykorzystać.

Osoby pragnące dojść do czegoś w życiu, będą musiały się w tym roku czegoś nowego nauczyć.

 

Osoby będące właścicielami swoich firm, powinny bodowa swoja markę poprzez Internet i inne środki komunikacji. Rozwój w następnym roku jest wysoce prawdopodobny, jeśli będą działać.

 

Druga połowa roku da wielu Strzelcom dużo możliwości, i to pod katem zawodowo- finansowym, oraz miłości.

Szczególnie miłość będzie ważna dla wielu Strzelców. Wiele z nich zrozumie, że singielstwo nie daje im szczęścia, i zwiąże się z osobami bardzo intrygującymi. Ciekawy związek da wielu Strzelcom możliwość odnalezienia siebie i zrozumienia, że mimo wszystko miłość jest ważnym elementem życia.

Na jesień warto inwestować w siebie i rozwijać się zawodowo, gdyż będzie to odpowiedni czas na tego typu przedsięwzięcia.

 

Rodzina i sprawy najbliższych będą tez bardzo ważne w tym roku. Warto zauważyć, że coś w domu złego się dzieje. Niemiłe wiadomości można usłyszeć od rodzeństwa. Warto interesować się bardziej problemami osób nam bliskich, bo może kiedyś to my będziemy potrzebować wsparcia i dobrej rady.

Strzelce powinny też zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Zbyt mało czasu na sen i stres może spowodować zachwianie równowagi w organizmie.

 

Rok ten wiele Strzelców zaliczy do okresu, w którym nastąpiły dość duże zmiany życiowe, czy to w miłości czy w pracy, czy to w pieniądzach. Najgorszą sprawą dla Strzelców będzie radzenie sobie ze strachem przed zmianami, szczególnie w miłości. Będą bać się tego, że ich życie zostanie w pewien sposób ograniczone. Na dłuższą metę jednak większość związków będzie niosło pozytywne wydarzenia.

 

 

Koziorożec 23 XII- 20 I

 iphone-wallpaper-outer-space-31

Będzie to rok dużych zmian, a także dużej potrzeby zmian dla wielu osób spod tego znaku. Zmiany będą głównym motywem przewodnim tego roku. Intensywności nabiorą wydarzenia związane z pracą oraz miłością.

Warto wykorzystać pierwsza połowę roku do zrealizowania swoich celów i pragnień. Będzie to idealny czas na szukanie drugiej połówki, na wyznania miłości, na planowanie wspólnej przyszłości, na zmianę pracy czy na awans w pracy.

 

Koziorożec będzie musiał w tym roku dokonać bardzo wiele ważnych decyzji, które będą rzutować na jego przyszłość. Będzie wiele okazji, które warto wykorzystać. Najlepszym okresem na sprawy zawodowo- finansowe będzie wiosna. W miłości dużo szczęścia i powodzenia będzie w okresie jesiennym.

 

Koziorożec po części może zmienić swój system wartości. Nastąpi lekka zmiana charakteru, przyzwyczajeń, schematów, które spowodują nagłe zmiany w otoczeniu Koziorożca.

O wielu ludzi Koziorożec się oddali, zerwie kontakt, zmieni otoczenie, by móc cieszyć nieprawdziwą odsłona swojego wewnętrznego” ja”. Niewygodne sytuacje, osoby, będą sukcesywnie odsuwane przez Koziorożca, by mógł doznać nowości w życiu, które będą dla niego satysfakcjonujące. Warto jednak zauważyć czy niektóre przesłanki nie są wynikiem naszego wewnętrznego egoizmu. Starajmy się tez patrzeć na innych, czy czasami poprzez nasze zmiany nie doprowadzamy do nieszczęścia innych.

 

Duża rolę w tym roku mogą odgrywać dla Koziorożca wydarzenia nie zaplanowane przez niego. Będzie on musiał dopasować się do nagłych zmian otoczenia, ludzi, wydarzeń. Wiele osób spod tego znaku w tym roku będzie musiało nauczyć się dopasowania do zmian życiowych. Dla niektórych będzie to wyzwaniem, a dla innych problemem. Im dłużej problem będzie tkwił w myślach Koziorożca tym gorzej on przeżyje ten rok.

 

 

Wodnik 21 I- 19 II

 iphone-wallpaper-outer-space-43

W tym roku bardzo duże grono wodników będzie mieć dalekosiężne plany na przyszłość, będzie marzyć, tworzyć plany, cele. Nie wszystkie jedna pójdą w stronę realizacji i urzeczywistniania tych planów. Cóż, nie każdy Wodnik ma silną wolę. Tą silną wolę można w sobie wykształcić, ale tu tez potrzebna jest praca nad samym sobą.

W tym roku należy zwrócić uwagę na finanse i wydatki. Zbyt duża rozrzutność może kosztować pogorszeniem się stanu finansowego a tym samym życiowego.

 

Na wiosnę niektóre wodniki będą mieć okazję poznać kogoś nowego. Jeść wykorzystają ta okazję, w krótkim czasie mogą mieć pewność, że miłość zawita do ich serc. Osoby w związkach będą niewiele zwracać uwagę na ich drugie połówki, co może skończyć się niezbyt przyjemnie. Warto zauważać drugą osobę, a jeśli jesteśmy w toksycznym związku może warto zastanowić się nad definitywnym rozstaniem?

 

Druga połowa roku może być dobrym czasem na rozwój kariery, na dokonanie nowego przedsięwzięcia, na zwiększeniu zarobków. Podróże w okresie letnio- jesiennym będą wysoko prawdopodobne.

Osoby powiązane z pracą zagraniczną, będą mieć lepsze warunki pracy, i ogólnie czeka ich jakaś niespodzianka od losu pod kątem spraw zawodowo- finansowych.

 

Wszystko w tym roku zależeć będzie od silnej woli wodnika. Słabe osobniki, powinny wykorzystać ten czas na zmianę siebie by móc z czasem osiągnąć spokój ducha i szczęście w życiu

 

 

Ryby 20 II-20 III

 iphone-wallpaper-outer-space-21

W pierwszej połowie roku większość Ryb będzie cieszyć się harmonia i równowagą w życiu.

Może to być okres wspaniałomyślny dla miłości, nowych związków, ponownego zakochania się w osobie z przeszłości, oraz możliwość zarobienia lepszych pieniędzy.

Wiosną słabsze Ryby powinny uważać na zdrowie.

Druga połowa roku też będzie niosła szanse na rozwój, szczególnie dla tych ambitniejszych Ryb, które są jeszcze cos w życiu osiągnąć.

 

W miłości warto zwrócić uwagę głównie na swoje niepewne cech charakteru, a szczególnie na swoją ulotność uczuć. Może się okazać, że początkowo to, co będziemy brać za miłość, okaże się złudne. Problem jednak będzie tkwił nie w drugiej osobie, ale w postrzeganiu przez ciebie Rybo miłości. Utopijne pragnienia, nierealne marzenia, zmienność w myśleniu, powoduje, że często mylisz się w życiu uczuciowym. Postaraj się bardziej logicznie i sensownie patrzeć na miłość w tym roku.

 

Wiele Ryb będzie musiało skonfrontować swoje czasami nierealne marzenia z rzeczywistością, jaką mogą uzyskać. Dla niektórych będzie to mocne przeżycie, dowiedzieć się, że coś nie istnieje, lub nie jest możliwe dla niego do zrealizowania. Ten rok dla wielu Ryb będzie bardziej realny niż poprzednie, tzn. że Ryba zacznie bardziej opierać się na rozumie, niż na swoich emocjach.

 

Koniec roku może być dość nudny dla wielu Ryb, gdyż po wytężonym okresie wielu miesięcy przyjdzie odpoczynek, ale jakoś tak Ryba nie bezie czułą siew swoim klimacie, i będzie tęsknić za intensywnością swojego życia.

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty