Intuicja wróżki

Ocena użytkowników:  / 27
SłabyŚwietny 
Intuicja wróżki 5.0 out of 5 based on 27 votes.

le razy zdarzyło Ci się coś takiego, że myślałeś o kimś, a potem widzisz go na ulicy czy odbierasz od tej osoby telefon. A może odczuwałeś, ze potrzebuje cię ktoś bliski i dzwoniąc do tej osoby, przekonałeś się że intuicja cię nie zawiodła.

Każdy człowiek ma dostęp do ponadzmysłowej wiedzy. Zdolności t są udziałem wszystkich ludzi, lecz często zaniedbuje się ich rozwijanie, pogardza się nimi i wyśmiewa je. Warto wiedzieć, że tego rodzaju parapsychiczne zdolności rozwijają się w tobie automatycznie, w miarę jak wzrastasz duchowo poprzez modlitwę, studia, medycynę i mistyczne praktyki.

wrozenie

 

Pamiętać trzeba, aby wszystkich psychicznych mocy, którymi się dysponuje używać wyłącznie po to, aby pomagać ludziom, uzdrawiać ich i inspirować. Nigdy nie należy używać tych zdolności tylko po to, żeby odnieść osobista korzyść albo też żeby kogoś w jakikolwiek sposób poniżyć. Nie wolno też naruszać czyjegoś prawa do życia, wolności czy szczęścia.

Niewłaściwe użycie tych sił, spowodowałoby katastrofalne skutki w twoim życiu. 

Rozwinięte parapsychiczne zdolności powodują możliwość rozwoju prekognicji, która jest zdolnością widzenia przyszłych wydarzeń, wydarzeń które dzieją się tu i teraz, w umyśle konkretnej osoby.

Możemy także mówić o telepatii, która polega na mentalnej komunikacji z innymi, z pominięciem czasoprzestrzennych uwarunkowań.

Warto też wspomnieć o retrokognicję, która nie jest niczym innym, jak tylko zdolnością, będącą udziałem wielu osób, widzenia zdarzeń z przeszłości.

Każdy z nas posiada tego rodzaju zdolności, ale często tego nie dostrzegamy. 

W głębiach twojej podświadomości nieskończona mądrość, moc i zapas tego wszystkiego, czego ci do życia potrzeba, czeka tylko żeby się rozwinąć i wyrazić. Intuicyjnie słuchamy swojego głosu, ale często mylimy go z naszymi pragnieniami, chęciami i wyobrażeniami. Intuicyjnie możemy odczytywać swoje i innych życie za pomocą takiego narzędzia dywinackiego jak karty, szczególnie karty Tarota. 

Nieskończona inteligencja ukryta za twoja podświadomością, czyli nadświadomość inaczej zwana Intuicją odkryje przed tobą wszystko, co powinieneś wiedzieć w każdym momencie czasu i punkcie przestrzeni, pod warunkiem, że jesteś otwarty na te skarby wiedzy. 

Możesz przyjmować i odbierać nowe myśli umożliwiające ci dokonywanie nowych przedsięwzięć, tworzenie nowych wynalazków, odkryć itp.

Poprzez intuicyjne moce możesz przyciągnąć do siebie idealnego partnera życiowego czy też odpowiedniego wspólnika w biznesie.

Dzięki swej intuicji znajdziesz odpowiedź na twoje najbardziej kłopotliwe problemy i poznasz przyczynę każdego wydarzenia. Nasza nadświadomość wypełnia Nieskończona Uzdrowicielska Obecność, która może uzdrowić słaby umysł i zranione serce.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty