Karty tarota

Ocena użytkowników:  / 24
SłabyŚwietny 
Karty tarota 4.9 out of 5 based on 24 votes.

bardzo często ludzie zadają pytanie, co tak naprawdę daje Tarot, astrologia czy ogólnie inne systemy dywinackie. Oczekują oni odpowiedzi, z której będzie jasno wynikać, że te nauki niosą jakieś zbawienie, że dzięki nim przestaną cierpieć i będą żyć w pełnym zadowoleniu ze swojego życia, a także że magiczne zaklęcia pomogą ich w problemach. 

Kiedy tego nie otrzymujemy, czujemy się rozczarowani. Osoby zajmujące się magią, wróżeniem nie są bohaterami i zbawicielami, których możemy przeczytać w książkach. Każdy kto zajmuje się wróżeniem jest człowiekiem poszukującym metod doskonalenia się w różnych sferach życia- materialnej, duchowej ,emocjonalnej i psychicznej.

kartytarota1

Ludzie zajmujący się magią, Ezoteryką, wróżeniem też cierpią i czarami bywa że tracą cierpliwość.  Musza oni jednak w swoim życiu postępować bardziej odpowiedzialnie. Są odpowiedzialni w pewnym sensie, za tym ,którzy są na niższym poziomie świadomości. Szczególnie wróżki, osoby przepowiadające przyszłość, musza być również przewodnikami duchowymi, osobami które doradzają na podstawie tego co widza w kartach pytającego a wiec w jego nadświadomości, czyli intuicji.

 TAROTrozmowa

Wiele osób szuka w wiedzy ezoterycznej swoistego lekarstwa na wszelkie problemy, które nagle znikną, po zasięgnięciu porady u kart. Ludzie wierzą w tajemnicze zaklęcia, w magię, i zazwyczaj właśnie tego szukają w naukach tajemnych. Ku tym naukom zwracają się również osoby cierpiące, które wierzą, Że odkryją szybko jakiś lec na swoją dolegliwość.

W Ezoteryce trzeba szukać nie tyle ukojenia od bólu, ale instrumentów, które pozwolą uświadomić sobie znaczenie tego, co doświadcza w swoim życiu, by wykorzystać te wiedzę w polepszeniu swojego życia na wszystkich poziomach rozwoju.

 kartytarota2

Tarot, to magiczne karty, które pozwalają nam poznać samego siebie. Warto z nich korzystać jako z przewodnika duchowego, który wie co jest dla nas dobre a co nie. Tarot jest przełożeniem tego, co jest w naszej intuicji. Jak wiemy intuicja znajduje się na wyższym poziomie poznania. Wyróżniamy świadomość „ tu i teraz”, podświadomość, która określa nasze marzenia, pragnienia, strach, oraz nadświadomość w której znajduje się intuicja. Intuicyjnie często wyczuwamy pewne sprawy i się nie mylimy. Dzięki kartom, które są narzędziem służącym w porozumieniu się osoby pytającej, wróżki oraz intuicji. Dzięki temu połączeniu uzyskujemy dostęp do naszej przyszłości. Karty powiedzą prawdę, ale nie zawsze interpretacja wróżki odzwierciedla prawdę.

Jeśli jednak interpretacja jest prawidłowa, otrzymujemy prawdziwy przekaz naszej intuicji, i wtedy wiemy w którą stronę życia iść.

kartytarota3

Nie zawsze jednak słuchamy rad Tarota, często pragniemy potwierdzenia czegoś, a jeśli tego nie słyszymy, buntujemy się.

Często gdy słyszymy pomyślą przepowiednie uważamy, że wystarczy to by cos się spełniło. Karty z pewnością dały jakieś rady, ale często nam się nie chce dokonywać tych zmian i liczymy ze los zazna s zdecyduje. warto pamiętać ze to nie wszystko na tym polega. Od nas wiele zależy, od naszych wyborów, decyzji, jak nasze życie będzie wyglądać. Karty są tylko drogowskazem na dalsze życie. 

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
-4 # teresa 2012-08-17 18:22
proszę o wróżbę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # magda 2012-10-05 16:48
CZY JESZCZE SPOTKAM SIE Z PIOTREM 2 0 24 1984 MAGDA 1 09 1984
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty