Pacjenci wróżki

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 
Pacjenci wróżki 5.0 out of 5 based on 9 votes.

Osoby zwracające się o poradę do wróżki, nazywane są różnie. Można by powiedzieć że osoba przychodząca do wróżki, jest klientem czy pacjentem. Między tarocistą a osobą pytającą występuje relacja silna, wyjątkowa.

Wróżka powinna ufać swojej intuicji ,gdyż nie zawsze osoba pytająca  powie prawdę. Dość często zdarza się ze nic nie mówi i czeka na to co powiedzą karty. Nic w tym złego, ale czasami potrafią mijać się z prawdą, dlatego wróżą ma ciężkie zadanie. Warto kierować się intuicją, gdyż czasami pacjent upiera się że to nie wygląda tak jak on to czuje. Czasami jednak ludzie nie zdają sobie sprawy jaka jest prawda, czasami ukrywają ją w sercu lub starają się tych problemów nie zauważać.

 wrozka

Między tarocistą a osobą pytającą mogą pojawić się różne relacje. Najczęściej jest to układ typu lekarz- pacjent, ponieważ już sama możliwość wygadania się przed kimś wywiera na osobę pytającą terapeutyczny wpływ.

A jeśli Tarocista jest przy tym dobrym terapeutą, psychologiem, to efekt będzie jeszcze większy.

 

Może pojawić się też relacja typy kapłan- profan, gdy Tarocista świadomie dokonuje uświęconych działań, a pytający z radością w nich uczestniczy. 

Anglojęzyczne wróżki, nazywają osobę pytającą kwerentem, u nas w Polsce często nazywamy po prostu osobą pytającą. wszystkie nazwy są lepsze niż określenie osoby klientem, szczególnie podczas samej rozmowy z sobą pytającą. Wróżka nie świadczy usług tylko udziela porad. Nie należy tego mylić i podchodzić do wróżki jak do sprzedawcy. 

Osoby pytające po otrzymanej wróżbie, powinny czuć się spełnieni, gdyż wróżba ma dać im odpowiedź na wiele trudnych pytań, oraz określić to w którym kierunku idziemy, a w którym powinniśmy zmierzać. Porada wróżebna jest trochę jak terapia, która leczy, która pomaga człowiekowi zrozumieć siebie i zrozumieć to co się wokół nich dzieje. 

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 # Kasia 2012-08-15 21:55
W końcu ktoś opisał jak wygląda praca wróżbitki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty