Reinkarnacja

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 
Reinkarnacja 4.5 out of 5 based on 8 votes.

Poprzednie wcielenie fascynuje każdego. Tutaj dajemy Ci możliwość odczytania kim byłeś w poprzednim wcieleniu z analizy Twojej daty urodzenia.

Dziś miliony inteligentnych ludzi wierzą w ideę reinkarnacji. To jest idea, że po śmierci dusza lub siła życiowa w końcu znajduję drogę do innego ciała. Istnieje wiele różnych i sprzecznych teorii dotyczących tego, jak reinkarnacja działa. Jedno jest jednak pewne. Jeśli reinkarnacja jest prawdą, to śmierć nie jest ostateczna. Jest tylko bramą do nowego życia. Śmierć jest więc zatem również stosunkowo bezpieczna. Nie ma potrzeby bać się ognia piekielnego. To jest pocieszające.

 

Większość systemów myślenia, które akceptują ideę reinkarnacji również trzyma się doktryny karmy. To jest doktryna, że ktoś zbiera to, co sam zasiał w przeszłych wcieleniach. Tak więc, jeśli jestem zły w tym życiu, być może wrócę jako żebrak w przyszłym, albo jako pies lub żaba. Jeśli jestem dobry, prawo karmy zapewnia, że wrócę w sytuacji bardziej szczęśliwym lub jako istota bardziej wzniosła. Niektórzy mogliby powiedzieć, że Prawo karmy jest pamiętliwe, ale całkowicie uczciwe i zawsze skutkuje i wszyscy ostatecznie uzyskują to na co zasługują. 

Jeżeli prawo karmy jest prawdą, to jeśli ktoś ma łatwego życia lub wiele zalet, to dlatego, że są nagradzani za to co zrobili w poprzednich wcieleniach. Jeśli ktoś jest dotknięty ubóstwem i chorobą, uważa się, że ma złą "Karmę" z powodu występków w poprzednim życiu. Według takiej teorii pomoc takim ludziom jest bez sensu, ponieważ oni płacą za swoje złe uczynki z poprzednich wcieleń.

 

 

drzwi

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
+1 # Agnieszka Proskura 2015-01-28 13:48
1977-03-07
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty