Wahadełko

Ocena użytkowników:  / 10
SłabyŚwietny 
Wahadełko 5.0 out of 5 based on 10 votes.

Nasze wahadełko opowie Ci o Twojej przyszłości.

 

Wróżka przy pomocy wahadełka odpowie na Twoje pytanie

 

yt


 

Wróżba online z wahadełka

 

Różdżkarstwo stosowane było od stuleci, jako metoda odnajdywania wody, skarbów, złóż metali, ludzi przedmiotów, oraz w celu przepowiadania przyszłości. Różdżkarstwo było już znane minimum pięć wieków przed narodzinami Chrystusa, czyli około 7 tysięcy lat temu. Z prastarych kultur stosowali je chociażby Chińczycy czy Egipcjanie. w średniowiecznej europie znajdowano ta metodą wodę, i złoża węgla. Tradycyjnym narzędziem radiestety jest rozwidlona na końcu, drewniana różdżka. Przez wieki, oprócz tego narzędzia, wykształciły się inne takie jak różne rodzaje wahadełek.

Wahadełko jest tworzone z metalu. Podczas pracy z nim radiesteta pozostaje na miejscu i szuka przedmiotów czy osób na mapie, za pomocą wizualizacji i dostrojenia myśli. W ten sposób można pytać o różne rzeczy. Wahadełko odpowiada tak, nie, lub nie wiadomo.

Podczas działań radiestezyjnych każdego rodzaju kontaktujemy się z nasza podświadomością, która daje nam znaki, poruszając w odpowiedni sposób wahadełkiem.

Podczas pracy z wahadełkiem najważniejsze jest ustalenie, które jego ruchy co oznaczają. Najpopularniejszymi ustaleniami jest przypisanie ruchowi okrężnemu odpowiedzi tak, a ruchowi po linii prostej nie, a bezruchowi lub chaotycznym ruchom, niewiedzy lub niechęci udzielenia odpowiedzi. Inne kanony komunikacji z wahadełkiem to- Ruch okrężny w praco na tak, ruch okrężny w lewo na nie, ruch po linii przód- tył- „ tak", ruch po linii lewa- prawa- „ nie" .

Każdy może sam ustalić swój kod porozumiewania się z wahadełkiem. W tym celu warto się skoncentrować, uspokoić, wyciszyć umysł i poprosić wahadełko by samo pokazało, po kolei, co każdy ruch będzie oznaczać.

Różdżkarze i radiesteci oferowali swoje usługi ludziom od wieków. Chociaż ich umiejętności były celem ataków sceptyków, wykorzystywano ich pomoc w wielu różnych sytuacjach.

Korzystano z usług radiestety w latach 60 XX wieku w Stanach Zjednoczonych, by zlokalizował on flotę ZSRR,- co mu się udało. W Buddyzmie tez korzystano z wahadełka, nawet sam Dalajlama gdy uciekał z Tybetu, miał dwie drogi i doradził się właśnie tego narzędzia by mu wskazało odpowiednia drogę dla niego.

 

tablicawahadelka 

 

Wahadełko używano od wielu tysięcy lat jako narzędzie do wykrywania tajemnych pragnień, znajdowania przedmiotów, odgadywania płci nienarodzonych dzieci, oraz wybierania dat na specjalne uroczystości. Początkiem XIX wieku zaczęto stosować wahadełko, także do szukania podziemnych wód i minerałów. Obecnie wahadełka służą przeważnie do poznania siebie i przepowiadania przyszłości. Nie AM żadnych ograniczeń, ile może nam powiedzieć wahadełko.

Nie każdy pojmuje jak działa wahadełko. Sceptycy uważają, iż jest to tylko ruch ręka, a nie wykrywanie energii. Delikatne niezamierzone ruchy ręki trzymającej wahadełko sprawiają, że zaczyna się ono poruszać. Układy energii kosmicznej przenikają nasz nieświadomy umysł i wywołują reakcję mięśni, z której nie zdajemy sobie sprawy. Nazywa się to reakcją ideomotoryczną. Wahadełko pozwala uzyskać kontakt z naszą nadświadomością, czyli intuicją. Jeśli wróżymy sobie sami z wahadełka, musimy być szczerzy wobec siebie i obiektywnie oceniać cała sytuację.

 

Rodzaje wahadełek

 

W sklepach ezoterycznych można kupować wahadełko w różnych kształtach. Najlepsze są kryształowe, gdyż zachowują własną naturalną energię. Należy wybrać takie, które najbardziej przypadnie nam do gustu. Kształty owalne, cylindryczne i kuliste są najlepsze, ponieważ są symetryczne.

Wahadełko cylindryczne

Wahadełko- kryształ

Wahadełko piramidka

Wahadełko typu Mermet

 

Jak posługiwać się wahadełkiem ?

 

Wahadełko można trzymać w pozycji siedzącej lub stojącej. Jeśli stopimy zginamy rękę w łokciu od kątem 90 stopni.

-Siadamy przy stole, opierając łokieć o blat. Trzymamy koniec nitki, sznurka czy łańcuszka, na którym zawieszone jest wahadełko. Wahadełko powinno zwisać około 30 centymetrów poniżej ręki.

- Nie krzyżuj nóg ani stóp, ponieważ blokuje to przepływ energii.

- Wahadełko zatrzymujemy ręką i zadajemy konkretne pytanie.

 

Ruchy wahadełka

 

Wahadełko może odchylać się na cztery różne sposoby

1-      w tył i przód

2-      z boku na bok

3-      w kółko zgodnie z ruchem wskazówek zegara

4-      w kółko w przeciwna stronę do wskazówek zegara.

 

Wróżenie za pomocą wahadełka

 

Każdy z ans ma pragnienia, życzenia, potrzeby, tęsknoty, które rzutują na naszą przyszłość. Wahadełko Mozę dać nam odwagę do zrobienia czegoś, co naprawdę chcemy zrobić.

Zawsze zadajemy szczegółowe pytania dotyczące przyszłości. Można za pomocą wahadełka sprawdzić swój związek.

Można wykonać pewien test.

Wystarczy znaleźć dwie podobne monety, położyć je na stole w pewnej odległości jedna od drugiej i należy ustawić zawieszone w ręku wahadełko miedzy nimi.

Po kilku chwilach wahadełko zacznie się huśtać na boki, od jednej do drugiej monety. Oznacza to, że są ze sobą w harmonii. Następnie zastąp jedna z monet innym przedmiotem, np., pierścionkiem, piórem czy kartą Tarota odpowiednią do zamysłu.

Jeśli wahadełko w tym przypadku unika obu przedmiotów, oznacza, że nie są ze sobą w harmonii.

Załóżmy że chcesz się z kimś spotkać po raz pierwszy, i chcesz wiedzieć czy pasujecie do siebie. Wystarczy napisać wasze imiona i nazwiska koło siebie na oddzielnych karteczkach, i położyć je na stole w odległości około 13 cm od siebie. Trzymanie między nimi wahadełka odpowie na to pytanie.

Dzięki wahadełku można też znaleźć przedmiot, który nam się gdzieś zapodział. Należy się wyciszyć, zrelaksować. Potem zadajemy pytanie, czy dany przedmiot znajduje się w domu? Jeśli tak to zaczynamy szukać w domu ,zadając kolejne pytania, czy znajduje się on w kuchni? czy w pokoju,? itd. Zawężaj poszukiwania aż dotrzesz do miejsca, w którym przedmiot się znajduje.

 

Poznawanie siebie za pomocą wahadełka

 

Można posługiwać się wahadełkiem do zadawania pytań o własną osobę. Jednak należy być ostrożnym, gdyż często otrzymasz odpowiedzi, które pragniesz by się pojawiły, Sugestia jest błędna przy wróżeniu z wahadełka.

Aby poznać swoją prawdziwą naturę można spróbować wykonać pewne ćwiczenie. Należy znaleźć spokojne miejsce, oczyścić swój umysł z negatywnych myśli i po kolei wypowiedzieć w głowie niżej wymienione sformułowania.

„jestem pewny siebie i zmotywowany”

„ Zasługuje na miłość”

„Odnoszę sukces”

„Pragnę pomagać innym”

Jestem zdrowy”

Każde sformułowanie należy powtórzyć parę razy głośno lub w myślach, wtedy zobacz jak zachowuje się wahadełko. Jeśli daje pozytywną odpowiedź, to znaczy, że to stwierdzenie jest prawdziwe i pozostajesz z nim w harmonii. Jeśli jednak przeczy, w jakimś zdaniu to oznacza, że nie ma harmonii.

Jeśli wahadełko nie podaje jednoznacznej odpowiedzi, być Mozę samo to stwierdzenie budzi w tobie dyskomfort.

Wahadełko może tez być zastosowane w pomocy w osiągnięciu celu, realizacji planów. Najpierw jednak trzeba odkryć, które pragnienia są najważniejsze, a urzeczywistnienie, których można odsunąć w czasie.

np..

„ Chce być znany”

Chcę być bogaty”

„ Chce mieć piękny dom”

itd.

Działamy identycznie tak samo jak wyżej i analizujemy odpowiedź wahadełka na dane sformułowanie.

 

 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty