Wróżba numerologiczna z liczb

Wróżba z liczb

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 
Wróżba z liczb 5.0 out of 5 based on 6 votes.

 

Od wieków liczby fascynowały ludzi. Babilończycy, Fenicjanie, Hebrajczycy wierzyli w ich symbolikę i moc.

Pitagoras, grecki matematyk i astrolog żyjący około 580- 500 roku p.n.e, jako pierwszy sformułował teorię, że wszystko w naszym życiu, można zapisać za pomocą liczb. Wiele ludzi, filozofów, matematyków, badaczy rozwijało te ideę. Mimo tego Pitagorasa uznaje się za ojca Numerologii.

Jedna z teorii Pitagorasa jest zasada, że nieparzyste cyfry są pozytywne i męskie, a parzyste negatywne i żeńskie. Te pierwsze uznaje się za aktywne, energetyczne, ekspresywne, drugie za pasywne, wrażliwe i uległe.

W Numerologii posługujemy się jedynie 11 liczbami- cyframi od 1 do 9 oraz liczbami 11 i 22. Każda inna liczba daje się sprowadzić do jednej z wyżej wymienionych poprzez dodanie do siebie jej części składowych.

Numerologia to pewien sposób patrzenia na liczby, który pozwala analizować nie tylko datę urodzenia czy własne imię, ale i inne liczby występujące w życiu człowieka.

Na pewno każdy z nas zauważył, że niektóre liczby pojawiają się w naszym życiu dość często, tak jakby za nami chodziły. Dla wielu z nas niektóre cyfry mają duże znaczenie, jedne są pozytywne przez nas odbierane, inne mniej, a jeszcze inne uważamy za pechowe.

Numerologia daje wskazówki do znaczenia danej cyfry, i pokaże, jak odkryć numeryczne znaczenie nazw.

Numerologia stwarza na początku portret człowieka. Wyliczyć można jego liczbę Przeznaczenia, opracowaną na podstawie daty urodzenia, - Liczbę Osobowości, od imienia i nazwiska,- Liczbę Serca- od samogłosek w imieniu, oraz Liczbę Wyrazu, od spółgłosek w imieniu.

Można używać Numerologii w wyszukiwaniu najbardziej odpowiedniego imienia dla dziecka czy nazwy firmy, którą zamierza się otworzyć. Niektóre cyfry, jak np. 8 są idealne w biznesie, inne jak 9 wpływają pozytywnie na kreatywność. Kiedy dobrze każdy zapozna się ze znaczeniem każdej liczby, będziecie mogli interpretować w świecie wszystko czego zapragnie.

Opierając się nie tylko na liczbie związanej z czyimś imieniem, czy datą urodzenia, można wyliczyć jaki wpływ nadaną osobę będzie miał konkretny rok. 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty