Wróżba z magicznej kuli

Ocena użytkowników:  / 11
SłabyŚwietny 
Wróżba z magicznej kuli 4.4 out of 5 based on 11 votes.

Magiczna kryształowa kula

Narządzie to jest używane przez jasnowidzów do odczytywania przyszłości, nie każda wróżka potrafi czytać w kuli przyszłość, tylko wróżka która posiada ewidentny dar jasnowidzenia, może jej używać. Naszej kuli powinno się zadawać pytania na tak lub nie.

 

 

magicznakula

 

Wróżenie z kuli czyli krystalomancja, opiera się na zasadzie jasnowidzenia. Kula jest narzędziem ,które służy osobie o dobrze rozwiniętej intuicji, by mogła ona otworzyć się na jasnowidzenie. Dzięki kryształowej kuli i skupieniu się na niej, można mieć wizje. Kula taka dla niektórych parapsychologów jest kluczem otwierającym im dostęp do przyszłości i do wielkiej wiedzy.

Kula taka powinna być czysta, kryształowa, bez zadrapań. Nie każda wróżka ma kulę gdyż nie każda jest jasnowidzem. często ludzie mylą te dwie sprawy, mając przekonanie że każda wróżka powinna posiadać magiczna kulę.

Znany nam wszystkim astrolog i  wielki prorok- Nostradamus, posługiwał się misa z wodą, która parowała. Dla niego to był sposób widzenia przyszłości. Dzięki skupieniu się na tej misie i poczucia ciepła i pary, mozół on otworzyć drzwi do własnej intuicji i intuicji zbiorowej tego świata, dlatego tez mógł widzieć przyszłość. Dla każdej osoby przepowiadającej przyszłość takim kluczem są różne narzędzia, różne przedmioty.

Osoby zajmujące się na poważnie wróżeniem z kryształowej kuli utrzymują, że dobry fachowiec w tej dziedzinie musi posiadać prawdziwe paranormalne zdolności.

Wpatrywanie się w kryształową kulę jest empiryczną metodą zwiększenia kryptostezji- czyli zdolności jasnowidzenia. Jednak mechanizm, według jakiego się to dzieje, jest nam nie do końca znany.

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
+1 # jhkjk 2012-09-23 10:00
:lol: :-) :-| 8) :sad: jjkulu lubie cie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty