Wróżby z kryształami

Wróżenie z kryształami

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 
Wróżenie z kryształami 5.0 out of 5 based on 3 votes.

 

Wybrane przez nas kryształy staja się naszymi osobistymi przewodnikami i talizmanami, talizmanami jednocześnie posiadają moc chronienia i przepowiadania przyszłości. wybór kryształów ma być osobisty, zgodny z nasza intuicją, przeczuciem, lub zgodny z naszym znakiem zodiaku.

Dzięki subtelnej naturze drgań, którym przypisuje się powiązanie z siłami wibracji kosmosu, kryształy od wielu wieków stosowano do przepowiadania przyszłości. Mają one dostęp do naszej intuicji, więc są narzędziem dywinackim tak jak w przypadku np. kart. Można również dostrajać własna energię do wibracji kryształu przyporządkowanego do naszego znaku zodiaku i korzystać z jego wielkich właściwości, nosząc kryształ przez cały dzień przy sobie.

Jest wiele korzyści ze stosowania kryształów. Po pierwsze rozpoznajemy wpływy różnych energii na nasze życie, poznajemy wyzwania, którym musimy sprostać, Kolejną rzeczą jest to, iż dzięki nim szybko znajdujemy rozwiązanie naszych problemów, poznajemy możliwą przyszłość i czujemy ochronę przed negatywnymi energiami.

Około 4 tysiące lat przed Chrystusem, czyli prawie 6 tysięcy lat temu ludy chaldejskie w Mezopotamii wykorzystywały gwiazdy i astrologię do przepowiadania przyszłości. Wierzyli także, że kryształy znalezione na Ziemi, są magiczne, przez co są połączone z planetami, które odzwierciedlają wibracje kosmosu. Od wielu wieków uważano, ze kryształy posiadają moc przepowiadania przyszłości oraz stanowią wielką ochronę dla człowieka. Każdy z 12 znaków zodiaku odpowiada jakiś kamień szlachetny, a z kolei każdy kryształ dostraja się do energii związanej z tym znakiem.

Aby wróżyć z kryształów potrzebnych jest 12 kryształów. Jeśli jednak nie możesz ich zdobyć, wystarczy zastąpić łatwiej dostępnymi minerałami związanymi ze znakami zodiaku.

Lew- czysty kwarc naturalny - Jest to kryształ aktywności, skupienia, potencjały. Jeśli podczas wróżenia wyciągniesz go, dostajesz sygnał do działania serca, realizowania celów, spełniania marzeń. Noś ten kryształ przy sobie, jeśli musisz coś zaczynać od nowa.

Rak – Opal – Jeśli wyciągniesz ten kryształ podczas wróżenia, przypomina on, byś szanował swoją intuicję i emocje. Noś go przy sobie, aby bardziej dostroić się do innych ludzi albo rozwinąć w sobie szósty zmysł.

Bliźnięta, Panna- Topaz- Gdy wylosujesz ten kamień, oznacza, że musisz teraz zakomunikować swoje pragnienia, otworzyć umysł na inne sprawy i wyrażać się jasno. Kamień ten wspomaga w podejmowaniu decyzji.

Byk, Waga- Turmalin– Jeśli wyciągniesz ten kryształ, to może pojawić się na horyzoncie znajomość, która ma szanse przerodzić się w szczęśliwy związek. Czas kierować się sercem a nie głową. Warto go nosić przy sobie, aby zapewnić w swoim życiu harmonię.

Baran- czerwony agat-Kamień ten symbolizuje ducha silnego przywództwa. Gdy wylosujemy ten kamień, oznacza to, że jesteśmy gotów bronić swoich praw lub praw innych. Możesz czuć się zawiedziony wydarzeniami, ale właśnie teraz masz czas, by zrobić to, co dla ciebie jest dobre. Noś ten kamień przy sobie, gdyż daje on zastrzyk odwagi.

Strzelec- Lazuryt-Jest nazwany okiem mądrości. Reprezentuje on prawdę i znaczenie w naszym życiu. Jeśli go wyciągniemy, oznacza to, że ważna jest teraz dla Ciebie kariera, poszerzanie wiedzy i ideały. Jeśli chcesz poznać prawdę o samym sobie, noś go przy sobie.

Saturn- Onyks – Gdy wybierzesz ten kamień oznacza że przed działaniem powstrzymują cię jakieś ograniczenia, lecz prawda jest taka, że twoje zdecydowanie pokona wszelkie napotkane przeszkody. Kamień ten nosi się przy sobie, jeśli pragnie się osiągnąć swoje cele.

Wodnik- pomarańczowy krwawnik– Kamień ten noszono jako ochronę przed zawiścią. Reprezentuje on wolność od oczekiwań wobec innych ludzi. Czas na rozwój i jakiekolwiek masz nietypowe myślenie czy podejście do czegoś, to poprzez zmiany i buntowanie się przeciwko istniejącemu stanowi rzeczy, staniesz się wierny sobie. Noś ten kamień, gdy pragniesz się od czegoś uwolnić.

Ryby- błękitny agat koronkowy-Gdy wylosujesz ten kamień, czas porzucić stare ideały i zwyczaje, a zapoczątkować nową wizję swoje przyszłości. Pogódź się z tym, że dokądkolwiek się udasz, nie uciekniesz od siebie. Noś ten kamień, jeśli czujesz zakłopotanie.

Skorpion- Ametyst- Ametyst noszony przy sobie czy na sobie pochłania negatywną energię i pozwala bez lęku stawić czoła zmianom. Gdy wylosujesz ten kryształ, zaakceptuj fakt, że dotarłeś do końca jednego cyklu życia i teraz musisz przejść do następnego z wiara w sobie.

Można posłużyć się tez innymi kamieniami przypisanymi do znaków zodiaku

Baran-            Czerwony krwawnik -           aktywacja

Byk-                kwarc różowy-                       miłość

Bliźnięta-         Cytryn-                                   porozumienie

Rak-                kamień księżycowy                przyjmowanie

Lew-               tygrysie oko                            inspiracja

Panna-            Perydotyt                                dyskryminacja

Waga-             Jadeit                                      harmonia

Skorpion-        Malachit                                  transformacja

Strzelec-         Turkus                                    podróż

Koziorożec-    Obsydian                                materializacja

Wodnik-          Bursztyn                                 racjonalizacja

Ryby-             Akwamaryn                            romans

 

Można wyciągnąć jeden kryształ na konkretne pytanie, lub ułożyć kryształy na wróżbę roczną, wg zodiaku w kole. Każdy kamień będzie reprezentował energię danego miesiąca.

Jeśli któryś z kamieni nam się bardzo spodoba, warto go nosić, i niekoniecznie patrzeć na to, w jakim jesteśmy znaku zodiaku. Zdarza się, że polubimy kamień, który jest przypisany do innego znaku. Kryształy też od wieków służą jako magiczne narzędzia do stosowania magii wysokiej i niskiej. Niektóre kryształy przyciągają negatywne energie, inne je w sobie trzymają, inne oddają. Są też takie, które przyciągają pozytywne energie i dodają człowiekowi wiele sił. Magicznymi kamieniami są kwarce, które pobierają i oddają energię, co jest naukowo udowodnione.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty