Wróżka Amanda

Ocena użytkowników:  / 15
SłabyŚwietny 
Wróżka Amanda 5.0 out of 5 based on 15 votes.

smsCZAT

Kontakt z wróżką przez Emaila:

 

Zamówienie złóż tutaj: https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

pytanie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Wróżeniem z kart zajmuję się od ponad 12 lat. Moja przygoda z kartami klasycznymi a później Tarotem, rozpoczęła się od wizyty u wróżki. Trafiłam na panią Anię, która w prawdziwy sposób ukazała moje życie przeszłe, teraźniejsze, i co okazało się później przyszłe. Zaprzyjaźniłam się z nią, co pozwoliło mi na zrozumienie możliwości odczytywania przyszłości. Z czasem coraz głębiej rozumiałam tajniki wróżenia i nakierowywania ludzi na odpowiednie ścieżki ich życia.

Przyjmuje założenie, że przyszłość nasza nie jest zapisana w gwiazdach, ale jest płynna i też zależna od nas. Codzienne podejmowane decyzje prowadzą nas do jakiegoś celu, na jakaś ścieżkę. Nasza intuicja dobrze wie, w którą stronę zmierzamy, ale często tej intuicji nie słuchamy lub jej nie słyszymy. Wróżby z kart mają dać nam możliwość porozumienia się z naszą intuicja, i odczytania przekazu przyszłości. Jeśli jednak przyszłość nie bezie przedstawiać się w kolorowych barwach, warto zapytać się kart, co należy zrobić by uniknąć tych wydarzeń, by zmienić przyszłość.

W trudnych sytuacjach do wróżenia używam Tarota oraz kart Anielskich. Zazwyczaj jednak sięgam do kart klasycznych, które dokładnie, rzeczowo ukazują życie człowieka. Opracowałam własny system wróżenia z tych kart, który przynosi każdej osobie pytającej zadowolenie i satysfakcje z usłyszanych odpowiedzi.

Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny i każdy ma inne życie i oczekiwania względem kart. Niektórym wystarczy ogólny opis sytuacji, innym dość szczegółowy. Jestem przegotowana na ta ewentualność, gdyż każdy zasługuje na fachowa poradę ezoteryczną.

Odmawiam jednak udzielania odpowiedzi na pytania związane ze zdrowiem, ze śmiercią, czy z chęcią poznania czyjejś przyszłości, nie mają z taka osobą nic wspólnego. Ciekawość ludzka sama Inie wystarczy by stawiać na kogoś karty. Jeśli jednak taka osoba oddziałuje na nasze życie, to oczywiście można o relacje wspólne pytać. Jeśli sytuacja życiowa jest mocno skomplikowana, warto o niej pokrótce opowiedzieć, wtedy wróżba będzie bardziej dokładniejsza, nie ogólnikowa.

Zapraszam wszystkich tych, którzy w swoim życiu pogubili się, stracili sens życia, nie wiedza jak wyjść z problemów. Zapraszam też tych, którzy ciekawi są swojej przyszłości, co ich może czekać, na co maja zwrócić uwagę by przyciągnąć do siebie szczęście, co zrobić by oddalić kłopoty i zmartwienia, by uniknąć złych decyzji i nieprzewidzianych wypadków losowych.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty