Wróżka Anna

Ocena użytkowników:  / 19
SłabyŚwietny 
Wróżka Anna 4.8 out of 5 based on 19 votes.

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

wrozkaanna

Wróżeniem z kart zajmuję się od ponad 15 lat. Początkowo nie zdawałam sobie sprawy z tego jaką posiadają w sobie moc. Z czasem jednak zauważyłam iż posiadają w sobie wielką mądrość, tylko trzeba umieć je odczytywać. Po pewnym czasie równocześnie z pracą zawodową przyjmowałam osoby na karty. Z czasem gdy założyłam rodzinę, zrezygnowałam z pracy zawodowej i zaczęłam wróżyć profesjonalnie, także przez Internet.

Pokochałam to czym się zajmuję, to co robię. Jeśli umiem odczytywać przyszłość dzięki kartom, to mogę pomagać innym. Nie każdy w moim otoczeniu zrozumiał mój wybór, ale ja w tym co robię się w zupełności spełniam, i wiem że będę wróżyć dopóki moje siły mentalne i fizyczne mi na to pozwolą.

Swoją uwagę skupiłam na kartach klasycznych i na tym co mogą dać z siebie. Karty te są proste w obsłudze, obsłudze odczytach, oraz dają konkretne i bardzo rzeczowe odpowiedzi. Opisują też możliwe drogi, które przed nami staną w życiu. Problemy jakie osoby mają można rozwiązać, ale nie wszystko zależy od wróżby, ale od tego czy dana osoba będzie chciała zmian i ruszy w tym kierunku. Karty mają dać kierunek, rozwiązanie, ale trzeba tez samemu o to powalczyć.

Wróżba daje podpowiedzi, ale czy osoba wróżąca z tego skorzysta to już zależy od niej.

Numerologię wprowadziłam, gdy zaczęłam stawiać karty droga internetową. Było to bardzo pomocne przy wróżbach, dlatego też kontaktując się ze mną potrzebuje daty urodzenia osoby pytającej oraz osób z otoczenia, o które pytamy.

Najwięcej osób pragnie dowiedzieć się na tematy uczuciowe. Prawie każda osoba zwracająca się do mnie pragnie usłyszeć wszystko, co dotyczy spraw uczuciowych. Czasami pytania są nietypowe. Nie odpowiadam na pytania związane ze zdrowiem, ze śmiercią, z podaniem numerów w totolotka, gdyż wróżby nie mają na tym polegać. mają nam pomóc w zrozumieniu naszego życia, pomóc w dokonywaniu odpowiednich wyborów, pomóc w dążeniu do spełnienia marzeń.

Zapraszam na rozmowę z kartami.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty