Wróżka Kornelia

Ocena użytkowników:  / 19
SłabyŚwietny 
Wróżka Kornelia 5.0 out of 5 based on 19 votes.

Kontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

kartywrozki

Ezoteryka, dywinactwo, wróżenie to te dziedziny, które obudziły we mnie dar odczytywania przyszłości. Początkowo dzięki nauce, studiach nad wieloma książkami, a z czasem dzięki rozwijającej się intuicji, stałam się osobą przepowiadającą przyszłość. Czasami zdarzają się elementy jasnowidzenia, nagłe, niespodziewane sygnały z przyszłości, które staram się nie bagatelizować.

Moja wyczulona intuicja, z pomocą kart Tarota oraz I Cingu, prowadzi mnie przez meandry życia każdej osoby, której wróżę.

Oprócz życia związanego z poradami ezoterycznymi, mam tez życie prywatne, gdyż każdy człowiek powinien je posiadać. Staram się dzięki Ezoteryce, wróżbom pomagać także sobie i swojej rodzinie - co jak na razie mi się udaje.

Zawodowo wróżeniem zajmuje się od 9 lat. Wcześniej przez lata stawiałam karty przyjaciołom, rodzinie, znajomym. Po czasie chciałam to zmienić, i zaczęłam współpracować z różnymi portalami ezoterycznymi w Polsce.

Dzięki tej możliwości mam częstszy kontakt z kartami oraz osobami, będącymi w potrzebie. Wróże drogą internetową na podstawie daty urodzenia, oraz intuicji i skupieniu się na osobie pytającej. To wystarczy by nawiązać kontakt z kartami i by odpowiedzi na pytania były prawdziwe, zgodne z rzeczywistością i z przyszłością.

Odpowiadam niemalże na wszystkie pytania. Nie odpowiadam jedynie na pytania związane z grami losowymi, chodzi mi tutaj o numery w totolotka. Karty w taki sposób nikomu nie pomagają, bo pomoc Tarota polega na czymś zupełni innym. Polega bardziej na tym by zrozumieć, czego możemy oczekiwać od naszego życia, od nas samych, jakie mamy słabe i mocne strony charakteru, co nas może czekać w przyszłości będąc takimi jacy obecnie jesteśmy, i jakie szczęście może nas czekać jeśli trochę zmienimy postrzeganie siebie czy otoczenia.

Staram się nie owijać w przysłowiowa bawełnę, tylko mówić to co widzę. A jeśli widzę coś nieprzyjemnego postaram się dopytywać kart, jak zmienić ten los. Z wielu sytuacji życiowych da się wyjść obronną ręką, trzeba tylko słuchać głosu swojej intuicji, która dobrze wie co jest dla nas dobre a co nie i co nas czeka. Głos ten możemy usłyszeć przez karty, dlatego warto im zaufać.

Zaufało mi już wiele osób, dlatego zapraszam Cię na rozmowę ze mną, by poznać Twoją przyszłość i by rozwiązać to, co rodzi problem w Twoim życiu.

 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty