Wróżka Magda

Ocena użytkowników:  / 22
SłabyŚwietny 
Wróżka Magda 5.0 out of 5 based on 22 votes.

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

wrozkamagda

Mam na imię Magdalena, mój pseudonim wróżbiarski to Magda. Wróżeniem zajmuję się od 8 lat. Moje początku przygody z wróżbami były dość nietypowe. Po skończeniu studiów z zakresu psychologii, udałam się do wróżki, która z zadziwiajacą dokładnością opisała mnie oraz to co było i będzie. Większość z tego co powiedziała było prawdą. Przeżyłam szok, a po czasie chciałam sprawdzić na czym polega fenomen wróżenia, dlaczego można przewidywać przyszłość. Po dwóch latach indywidualnych studiów nad parapsychologią, Ezoteryką, magią, filozofią, poszłam do sklepu ezoterycznego i wybrałam dla siebie karty Tarota. Wcześniej już trochę wróżyłam z kart klasycznych, ale czegoś mi brakowało, chyba tej magii Tarota.

Po zrozumieniu Tarota, zaczęłam stawiać karty rodzinie i przyjaciołom. Wszyscy wokół byli zdziwieni moją zmianą dotyczącą kierunku pracy zawodowej. Postanowiłam być wróżką...

Wieść o mnie rozniosła się na moje miasto, a czasem skorzystałam z możliwości wróżenia przez Internet. Wymaga to większego skupienia się, ale można tym sposobem poznać przyszłość.

Tarot ma wielką magię w sobie. Określa on życie ludzkie takim jakim naprawdę jest. Jest zwierciadłem naszej duszy, przewodnikiem życiowym i naszym przyjacielem. Gdy nie wieżyco zrobić z naszym życiem, gdy jesteśmy w patowej sytuacji, możemy poradzić się kart.

Tarot jest odzwierciedleniem naszej intuicji, ja jako wróżka odczytuje znaki i symbole, które mają określone znaczenia.

Pomogłam wielu ludziom, nie wiedzącym co ich czeka i nie wiedzącym co maja zrobić z problemami jakie mają. Karty zawsze mówią prawdę, tylko czasami wróżki nie widzą tej prawdy w kartach, z różnych powodów.

Wróżba polega na dialogu, rozmowie, i poradzie kart. Mamy wybór w życiu i możemy iść w kierunku szczęścia, ale aby znaleźć to szczęście musimy wybrać odpowiednia drogę. Czasami jednak nie wiemy czy idziemy dobrą ścieżką, dlatego warto poradzić się kart.

 

Zapraszam do rozmowy

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty