Wróżka Monea

Ocena użytkowników:  / 12
SłabyŚwietny 
Wróżka Monea 4.7 out of 5 based on 12 votes.

smsCZAT

Kontakt z wróżką przez SMS: Wyślij SMS o treści: WROZKA.MONEA.(Twoje pytanie)  pod numer 7348

 

Usługa dostępna wyłącznie dla abonentów polskich sieci komórkowych.

Cena SMSa - 3 zł (3,69 zł z VAT)

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką:

 

yellow phone

Połączenia krajowe.z telefonu dzwoń na numer:

708777141

 

Połączenie z numerem 0708x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min). Połączenie z numerem *740x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min).

 wrozkamonea

Od wielu lat zajmuję się zawodowo wróżeniem z kart Anielskich oraz Tarota. Zrozumienie idei przepowiadania przyszłości zajęło mi wiele lat, i w dalszym ciągu się uczę. Podobno wróżka nigdy nie wie wszystkiego, tylko się cały czas rozwija w miarę jej wiary i cierpliwości lub tez traci swoja moc. Ja staram się rozwijać moje zdolności poprzez codzienny kontakt z kartami, i niemalże codzienne wróżeniem osobom potrzebującym.

Poświeciłam swoją pracę zawodową jako bankowiec, dla moich pasji. Ani raz nie żałowałam tej decyzji, choć niektórzy z otoczenia myśleli, że robię wielki błąd. Podążyłam za swoimi marzeniami i pasjami i dzięki temu mogę w dalszym ciągu rozwijać się i pomagać przy tym dodatkowo osobom, które szukają szczęścia w życiu.

Głównie kładę karty Tarota, gdyż mają w sobie wielką głębię. Są kartami, które potrafią złączyć się ze mną, jako wróżką, oraz z intuicją, nadświadomością osoby pytającej. Dzięki temu połączeniu, karty ukazują poprzez symbole i znaki prawdę o życiu osoby pytającej. Jest to najczystsza postać prawdy. Karty nie opowiadają nam mrzonek i tego, czego pragniemy, tylko czysta prawdę, która w nas jest, ale czasami boimy się do niej przyznać.

Tarot jest zwierciadłem naszej duszy, przewodnikiem i losem naszej intuicji. Zadziwiające jest to, że tak mało osób w ogóle posługuje się Tarotem. Było by na świecie mniej problemów, gdyby każdy z nas zrozumiał siebie poprzez te karty.

Zaznaczam tutaj, że Tarot nie był nigdy stworzony przez złe moce, Diabła itp. Tarot to wytwór człowieka, prawdopodobnie wielkich starożytnych kapłanów egipskich, którzy poznali wiedze tajemnicą, wiedze człowieka i jego przeznaczenia. Dlatego też stworzyli Ścieżkę życia człowieka, najpierw w postaci wyrytych symboli na świątyniach, a potem ktoś przełożył je na papier- karty.

Karty te miały umożliwić człowiekowi kontakt z swoim wewnętrznym „ ja", ze swoją intuicją, by móc z nią rozmawiać i dokonywać właściwych wyborów życiowych.

Jeśli szukasz pomocy i to czytasz, to znajdujesz się na odpowiedniej stronie. Zapraszam do rozmowy ze mną.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty