Wróżka Paula

Ocena użytkowników:  / 15
SłabyŚwietny 
Wróżka Paula 5.0 out of 5 based on 15 votes.

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

wrozkapaula

Wróżeniem zajmuję się od kilkunastu lat. Początkowo nie byłam zainteresowana wróżeniem dla szerszego grona odbiorców. Z czasem jednak, gdy moje wróżby zaczynały się sprawdzać przyjaciołom, znajomym i rodzinie, postanowiłam rozwinąć swoje umiejętności i stawiać karty innym.

Oprócz bycia wróżką, posiadam własną firmę handlową, która prowadzę wraz z moim mężem. Staram się jednak jak najwięcej czasu poświęcać wróżeniu, gdyż teranie wyobrażam sobie życia bez moich kart, bez porad ezoterycznych.

Wróżę głownie z kart klasycznych, które są proste w obsłudze, ale można z nich wyczytać niemalże wszystko. Dzięki własnym rozkładom, tworzonym i ulepszanym cały czas w przeciągu wielu lat, moje wróżby są dokładne i trafne. Nie mogę jednak powiedzieć, że wszystkie wróżby się sprawdzają. Byłabym hipokrytką mówiąc tak i twierdząc. Przyszłość jest zmienna, niestała, dlatego też wróżby tez się zmieniają. Karty pokazują wydarzenia, które mogą mieć miejsce, na ten moment naszego życia. Jeśli jednak zmienimy swoją drogę, podejmiemy inna decyzję, może dojść do zmiany kierunku życia, wtedy wróżba się nie spełni.

Każdy z nas bierze odpowiedzialność za własne życie, a wróżby mają nam ukazać tylko to, w którym kierunku powinniśmy iść by uzyskać spokój i szczęście, oraz ukazują to, w którym kierunku w tym momencie zmierzamy. Od nas zależy czy posłuchamy rad kart czy tez nie.

Dodatkowo interesuje się numerologią oraz Runami i magicznymi zaklęciami. Staram się jednak nie zachęcać osób do wykonywania indywidualnie czarów, rytuałów, gdyż to powinno być zadanie osoby wykwalifikowanej. Mogę doradzić, ale sama na odległość staram się nie podejmować takich kroków.

Zapraszam na indywidualną rozmowę ze mną i moimi kartami. Zapewniam, iż dzięki wróżbie z moich kart, znajdziesz właściwe odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 # Sabina 2013-09-08 17:24
Witam mam pytanie chodzi o milosc z moim narzeczonym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty