Wróżka Sonia

Ocena użytkowników:  / 17
SłabyŚwietny 
Wróżka Sonia 4.9 out of 5 based on 17 votes.

ksiezyc

 

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Wróżeniem z kart zajmuję się od 16 lat. Moje początki przygody z dywinacją, czyli przepowiadaniem przyszłości, były dość ciekawe. Wszystko zaczęło się od mojej ciotki, która wróżyła przez całe swoje życie. Jako młoda 18 latka postawiła mi po raz pierwszy karty. Wróżba była tak zadziwiającą i dokładna, że większość z tego, co zostało mi przepowiedziane sprawdziło się i nadal może jeszcze sprawdzić. To ona widziała w moich kartach możliwość bycia taką jak ona, czyli wróżką. Wybrałam ta drogę, dokonałam wyboru i nie żałuje mojej decyzji.

Otrzymałam od niej wiele wskazówek, które umożliwiły mi szybkie zrozumienie mechanizmów rządzących wróżbami i kartami. Dzięki tym wskazówkom jako już 20 latka stawiałam karty znajomym, przyjaciołom, rodzinie, otoczeniu. Na studiach wybrałam kierunek socjologia, oraz elementy psychologii by lepiej zrozumieć człowieka. To bardzo ułatwiło mi prace z kartami, a szczególnie z Tarotem.

Wyznaje zasadę, iż lepiej powiedzieć to, co widać w kartach, nawet jeśli odpowiedź na pytanie jest negatywne. Wyznaję jednak tez drugą zasadę, że zawsze pytam kart, co należy zrobić by zmienić ta tendencję w przyszłości. Dzięki temu można zmienić przyszłość poprzez określone decyzje i działania.

Oprócz kart Tarota, kart klasycznych, zajmuje się także Numerologią oraz I Cingiem. Dzięki I Cing można dowiedzieć się wiele prawdy na swój temat. Wykładam karty I Cing tylko w szczególnych sytuacjach, gdy poczuje taka potrzebę.

Odpowiadam niemalże na wszystkie pytania, prócz śmierci, diagnoz zdrowotnych oraz spraw związanych z grami losowymi ( chodzi mi tutaj o liczby w totolotka).

Przez lata stworzyłam wiele rozkładów z kart, które w najlepszy sposób ukazują wszystkie aspekty życia człowieka, Dokładnie określają emocje ludzkie, uczucia, strach, miłość, nienawiść, pragnienia, psychikę ludzką i to, w którą stronę zmierza nasze życie.

Moje wróżby są dokładne i bardzo rzeczowe. Nie lubię lania wody, wolę konkretne rady, podpowiedzi, przepowiednie. Zapraszam wszystkich tych, którzy nie wiedzą jak zmienić swoje życie, co zrobić by ktoś nas pokochał, zechciał, zmienił zdanie na nasz temat. Doradzę również w kwestiach zawodowo- finansowych oraz innych, czasami trudnych do zrozumienia problemów.

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty