Wróżka Kornelia

Ocena użytkowników:  / 19

Kontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

kartywrozki

Ezoteryka, dywinactwo, wróżenie to te dziedziny, które obudziły we mnie dar odczytywania przyszłości. Początkowo dzięki nauce, studiach nad wieloma książkami, a z czasem dzięki rozwijającej się intuicji, stałam się osobą przepowiadającą przyszłość. Czasami zdarzają się elementy jasnowidzenia, nagłe, niespodziewane sygnały z przyszłości, które staram się nie bagatelizować.

Moja wyczulona intuicja, z pomocą kart Tarota oraz I Cingu, prowadzi mnie przez meandry życia każdej osoby, której wróżę.

Oprócz życia związanego z poradami ezoterycznymi, mam tez życie prywatne, gdyż każdy człowiek powinien je posiadać. Staram się dzięki Ezoteryce, wróżbom pomagać także sobie i swojej rodzinie - co jak na razie mi się udaje.

Zawodowo wróżeniem zajmuje się od 9 lat. Wcześniej przez lata stawiałam karty przyjaciołom, rodzinie, znajomym. Po czasie chciałam to zmienić, i zaczęłam współpracować z różnymi portalami ezoterycznymi w Polsce.

Dzięki tej możliwości mam częstszy kontakt z kartami oraz osobami, będącymi w potrzebie. Wróże drogą internetową na podstawie daty urodzenia, oraz intuicji i skupieniu się na osobie pytającej. To wystarczy by nawiązać kontakt z kartami i by odpowiedzi na pytania były prawdziwe, zgodne z rzeczywistością i z przyszłością.

Odpowiadam niemalże na wszystkie pytania. Nie odpowiadam jedynie na pytania związane z grami losowymi, chodzi mi tutaj o numery w totolotka. Karty w taki sposób nikomu nie pomagają, bo pomoc Tarota polega na czymś zupełni innym. Polega bardziej na tym by zrozumieć, czego możemy oczekiwać od naszego życia, od nas samych, jakie mamy słabe i mocne strony charakteru, co nas może czekać w przyszłości będąc takimi jacy obecnie jesteśmy, i jakie szczęście może nas czekać jeśli trochę zmienimy postrzeganie siebie czy otoczenia.

Staram się nie owijać w przysłowiowa bawełnę, tylko mówić to co widzę. A jeśli widzę coś nieprzyjemnego postaram się dopytywać kart, jak zmienić ten los. Z wielu sytuacji życiowych da się wyjść obronną ręką, trzeba tylko słuchać głosu swojej intuicji, która dobrze wie co jest dla nas dobre a co nie i co nas czeka. Głos ten możemy usłyszeć przez karty, dlatego warto im zaufać.

Zaufało mi już wiele osób, dlatego zapraszam Cię na rozmowę ze mną, by poznać Twoją przyszłość i by rozwiązać to, co rodzi problem w Twoim życiu.

 

Wróżka Paula

Ocena użytkowników:  / 15

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

wrozkapaula

Wróżeniem zajmuję się od kilkunastu lat. Początkowo nie byłam zainteresowana wróżeniem dla szerszego grona odbiorców. Z czasem jednak, gdy moje wróżby zaczynały się sprawdzać przyjaciołom, znajomym i rodzinie, postanowiłam rozwinąć swoje umiejętności i stawiać karty innym.

Oprócz bycia wróżką, posiadam własną firmę handlową, która prowadzę wraz z moim mężem. Staram się jednak jak najwięcej czasu poświęcać wróżeniu, gdyż teranie wyobrażam sobie życia bez moich kart, bez porad ezoterycznych.

Wróżę głownie z kart klasycznych, które są proste w obsłudze, ale można z nich wyczytać niemalże wszystko. Dzięki własnym rozkładom, tworzonym i ulepszanym cały czas w przeciągu wielu lat, moje wróżby są dokładne i trafne. Nie mogę jednak powiedzieć, że wszystkie wróżby się sprawdzają. Byłabym hipokrytką mówiąc tak i twierdząc. Przyszłość jest zmienna, niestała, dlatego też wróżby tez się zmieniają. Karty pokazują wydarzenia, które mogą mieć miejsce, na ten moment naszego życia. Jeśli jednak zmienimy swoją drogę, podejmiemy inna decyzję, może dojść do zmiany kierunku życia, wtedy wróżba się nie spełni.

Każdy z nas bierze odpowiedzialność za własne życie, a wróżby mają nam ukazać tylko to, w którym kierunku powinniśmy iść by uzyskać spokój i szczęście, oraz ukazują to, w którym kierunku w tym momencie zmierzamy. Od nas zależy czy posłuchamy rad kart czy tez nie.

Dodatkowo interesuje się numerologią oraz Runami i magicznymi zaklęciami. Staram się jednak nie zachęcać osób do wykonywania indywidualnie czarów, rytuałów, gdyż to powinno być zadanie osoby wykwalifikowanej. Mogę doradzić, ale sama na odległość staram się nie podejmować takich kroków.

Zapraszam na indywidualną rozmowę ze mną i moimi kartami. Zapewniam, iż dzięki wróżbie z moich kart, znajdziesz właściwe odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

Wróżka Monea

Ocena użytkowników:  / 12

smsCZAT

Kontakt z wróżką przez SMS: Wyślij SMS o treści: WROZKA.MONEA.(Twoje pytanie)  pod numer 7348

 

Usługa dostępna wyłącznie dla abonentów polskich sieci komórkowych.

Cena SMSa - 3 zł (3,69 zł z VAT)

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką:

 

yellow phone

Połączenia krajowe.z telefonu dzwoń na numer:

708777141

 

Połączenie z numerem 0708x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min). Połączenie z numerem *740x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min).

 wrozkamonea

Od wielu lat zajmuję się zawodowo wróżeniem z kart Anielskich oraz Tarota. Zrozumienie idei przepowiadania przyszłości zajęło mi wiele lat, i w dalszym ciągu się uczę. Podobno wróżka nigdy nie wie wszystkiego, tylko się cały czas rozwija w miarę jej wiary i cierpliwości lub tez traci swoja moc. Ja staram się rozwijać moje zdolności poprzez codzienny kontakt z kartami, i niemalże codzienne wróżeniem osobom potrzebującym.

Poświeciłam swoją pracę zawodową jako bankowiec, dla moich pasji. Ani raz nie żałowałam tej decyzji, choć niektórzy z otoczenia myśleli, że robię wielki błąd. Podążyłam za swoimi marzeniami i pasjami i dzięki temu mogę w dalszym ciągu rozwijać się i pomagać przy tym dodatkowo osobom, które szukają szczęścia w życiu.

Głównie kładę karty Tarota, gdyż mają w sobie wielką głębię. Są kartami, które potrafią złączyć się ze mną, jako wróżką, oraz z intuicją, nadświadomością osoby pytającej. Dzięki temu połączeniu, karty ukazują poprzez symbole i znaki prawdę o życiu osoby pytającej. Jest to najczystsza postać prawdy. Karty nie opowiadają nam mrzonek i tego, czego pragniemy, tylko czysta prawdę, która w nas jest, ale czasami boimy się do niej przyznać.

Tarot jest zwierciadłem naszej duszy, przewodnikiem i losem naszej intuicji. Zadziwiające jest to, że tak mało osób w ogóle posługuje się Tarotem. Było by na świecie mniej problemów, gdyby każdy z nas zrozumiał siebie poprzez te karty.

Zaznaczam tutaj, że Tarot nie był nigdy stworzony przez złe moce, Diabła itp. Tarot to wytwór człowieka, prawdopodobnie wielkich starożytnych kapłanów egipskich, którzy poznali wiedze tajemnicą, wiedze człowieka i jego przeznaczenia. Dlatego też stworzyli Ścieżkę życia człowieka, najpierw w postaci wyrytych symboli na świątyniach, a potem ktoś przełożył je na papier- karty.

Karty te miały umożliwić człowiekowi kontakt z swoim wewnętrznym „ ja", ze swoją intuicją, by móc z nią rozmawiać i dokonywać właściwych wyborów życiowych.

Jeśli szukasz pomocy i to czytasz, to znajdujesz się na odpowiedniej stronie. Zapraszam do rozmowy ze mną.

Wróżka Amanda

Ocena użytkowników:  / 15

smsCZAT

Kontakt z wróżką przez Emaila:

 

Zamówienie złóż tutaj: https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

pytanie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Wróżeniem z kart zajmuję się od ponad 12 lat. Moja przygoda z kartami klasycznymi a później Tarotem, rozpoczęła się od wizyty u wróżki. Trafiłam na panią Anię, która w prawdziwy sposób ukazała moje życie przeszłe, teraźniejsze, i co okazało się później przyszłe. Zaprzyjaźniłam się z nią, co pozwoliło mi na zrozumienie możliwości odczytywania przyszłości. Z czasem coraz głębiej rozumiałam tajniki wróżenia i nakierowywania ludzi na odpowiednie ścieżki ich życia.

Przyjmuje założenie, że przyszłość nasza nie jest zapisana w gwiazdach, ale jest płynna i też zależna od nas. Codzienne podejmowane decyzje prowadzą nas do jakiegoś celu, na jakaś ścieżkę. Nasza intuicja dobrze wie, w którą stronę zmierzamy, ale często tej intuicji nie słuchamy lub jej nie słyszymy. Wróżby z kart mają dać nam możliwość porozumienia się z naszą intuicja, i odczytania przekazu przyszłości. Jeśli jednak przyszłość nie bezie przedstawiać się w kolorowych barwach, warto zapytać się kart, co należy zrobić by uniknąć tych wydarzeń, by zmienić przyszłość.

W trudnych sytuacjach do wróżenia używam Tarota oraz kart Anielskich. Zazwyczaj jednak sięgam do kart klasycznych, które dokładnie, rzeczowo ukazują życie człowieka. Opracowałam własny system wróżenia z tych kart, który przynosi każdej osobie pytającej zadowolenie i satysfakcje z usłyszanych odpowiedzi.

Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny i każdy ma inne życie i oczekiwania względem kart. Niektórym wystarczy ogólny opis sytuacji, innym dość szczegółowy. Jestem przegotowana na ta ewentualność, gdyż każdy zasługuje na fachowa poradę ezoteryczną.

Odmawiam jednak udzielania odpowiedzi na pytania związane ze zdrowiem, ze śmiercią, czy z chęcią poznania czyjejś przyszłości, nie mają z taka osobą nic wspólnego. Ciekawość ludzka sama Inie wystarczy by stawiać na kogoś karty. Jeśli jednak taka osoba oddziałuje na nasze życie, to oczywiście można o relacje wspólne pytać. Jeśli sytuacja życiowa jest mocno skomplikowana, warto o niej pokrótce opowiedzieć, wtedy wróżba będzie bardziej dokładniejsza, nie ogólnikowa.

Zapraszam wszystkich tych, którzy w swoim życiu pogubili się, stracili sens życia, nie wiedza jak wyjść z problemów. Zapraszam też tych, którzy ciekawi są swojej przyszłości, co ich może czekać, na co maja zwrócić uwagę by przyciągnąć do siebie szczęście, co zrobić by oddalić kłopoty i zmartwienia, by uniknąć złych decyzji i nieprzewidzianych wypadków losowych.

Wróżka Sonia

Ocena użytkowników:  / 17

ksiezyc

 

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Wróżeniem z kart zajmuję się od 16 lat. Moje początki przygody z dywinacją, czyli przepowiadaniem przyszłości, były dość ciekawe. Wszystko zaczęło się od mojej ciotki, która wróżyła przez całe swoje życie. Jako młoda 18 latka postawiła mi po raz pierwszy karty. Wróżba była tak zadziwiającą i dokładna, że większość z tego, co zostało mi przepowiedziane sprawdziło się i nadal może jeszcze sprawdzić. To ona widziała w moich kartach możliwość bycia taką jak ona, czyli wróżką. Wybrałam ta drogę, dokonałam wyboru i nie żałuje mojej decyzji.

Otrzymałam od niej wiele wskazówek, które umożliwiły mi szybkie zrozumienie mechanizmów rządzących wróżbami i kartami. Dzięki tym wskazówkom jako już 20 latka stawiałam karty znajomym, przyjaciołom, rodzinie, otoczeniu. Na studiach wybrałam kierunek socjologia, oraz elementy psychologii by lepiej zrozumieć człowieka. To bardzo ułatwiło mi prace z kartami, a szczególnie z Tarotem.

Wyznaje zasadę, iż lepiej powiedzieć to, co widać w kartach, nawet jeśli odpowiedź na pytanie jest negatywne. Wyznaję jednak tez drugą zasadę, że zawsze pytam kart, co należy zrobić by zmienić ta tendencję w przyszłości. Dzięki temu można zmienić przyszłość poprzez określone decyzje i działania.

Oprócz kart Tarota, kart klasycznych, zajmuje się także Numerologią oraz I Cingiem. Dzięki I Cing można dowiedzieć się wiele prawdy na swój temat. Wykładam karty I Cing tylko w szczególnych sytuacjach, gdy poczuje taka potrzebę.

Odpowiadam niemalże na wszystkie pytania, prócz śmierci, diagnoz zdrowotnych oraz spraw związanych z grami losowymi ( chodzi mi tutaj o liczby w totolotka).

Przez lata stworzyłam wiele rozkładów z kart, które w najlepszy sposób ukazują wszystkie aspekty życia człowieka, Dokładnie określają emocje ludzkie, uczucia, strach, miłość, nienawiść, pragnienia, psychikę ludzką i to, w którą stronę zmierza nasze życie.

Moje wróżby są dokładne i bardzo rzeczowe. Nie lubię lania wody, wolę konkretne rady, podpowiedzi, przepowiednie. Zapraszam wszystkich tych, którzy nie wiedzą jak zmienić swoje życie, co zrobić by ktoś nas pokochał, zechciał, zmienił zdanie na nasz temat. Doradzę również w kwestiach zawodowo- finansowych oraz innych, czasami trudnych do zrozumienia problemów.

Wróżka Anna

Ocena użytkowników:  / 19

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

wrozkaanna

Wróżeniem z kart zajmuję się od ponad 15 lat. Początkowo nie zdawałam sobie sprawy z tego jaką posiadają w sobie moc. Z czasem jednak zauważyłam iż posiadają w sobie wielką mądrość, tylko trzeba umieć je odczytywać. Po pewnym czasie równocześnie z pracą zawodową przyjmowałam osoby na karty. Z czasem gdy założyłam rodzinę, zrezygnowałam z pracy zawodowej i zaczęłam wróżyć profesjonalnie, także przez Internet.

Pokochałam to czym się zajmuję, to co robię. Jeśli umiem odczytywać przyszłość dzięki kartom, to mogę pomagać innym. Nie każdy w moim otoczeniu zrozumiał mój wybór, ale ja w tym co robię się w zupełności spełniam, i wiem że będę wróżyć dopóki moje siły mentalne i fizyczne mi na to pozwolą.

Swoją uwagę skupiłam na kartach klasycznych i na tym co mogą dać z siebie. Karty te są proste w obsłudze, obsłudze odczytach, oraz dają konkretne i bardzo rzeczowe odpowiedzi. Opisują też możliwe drogi, które przed nami staną w życiu. Problemy jakie osoby mają można rozwiązać, ale nie wszystko zależy od wróżby, ale od tego czy dana osoba będzie chciała zmian i ruszy w tym kierunku. Karty mają dać kierunek, rozwiązanie, ale trzeba tez samemu o to powalczyć.

Wróżba daje podpowiedzi, ale czy osoba wróżąca z tego skorzysta to już zależy od niej.

Numerologię wprowadziłam, gdy zaczęłam stawiać karty droga internetową. Było to bardzo pomocne przy wróżbach, dlatego też kontaktując się ze mną potrzebuje daty urodzenia osoby pytającej oraz osób z otoczenia, o które pytamy.

Najwięcej osób pragnie dowiedzieć się na tematy uczuciowe. Prawie każda osoba zwracająca się do mnie pragnie usłyszeć wszystko, co dotyczy spraw uczuciowych. Czasami pytania są nietypowe. Nie odpowiadam na pytania związane ze zdrowiem, ze śmiercią, z podaniem numerów w totolotka, gdyż wróżby nie mają na tym polegać. mają nam pomóc w zrozumieniu naszego życia, pomóc w dokonywaniu odpowiednich wyborów, pomóc w dążeniu do spełnienia marzeń.

Zapraszam na rozmowę z kartami.

Wróżka Magda

Ocena użytkowników:  / 22

smsCZAT

smsCZATKontakt z wróżką 

Zamówienie złóż tutaj:

https://sklep.przelewy24.pl/zakup.php?z24_id_sprzedawcy=37221&z24_kwota=5500&z24_currency=pln&z24_nazwa=Wr%F3%BFba+kompleksowa+na+12+miesi%EAcy&z24_language=pl&k24_kraj=PL&z24_crc=24c122c1

 

Swoje pytania wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

wrozkamagda

Mam na imię Magdalena, mój pseudonim wróżbiarski to Magda. Wróżeniem zajmuję się od 8 lat. Moje początku przygody z wróżbami były dość nietypowe. Po skończeniu studiów z zakresu psychologii, udałam się do wróżki, która z zadziwiajacą dokładnością opisała mnie oraz to co było i będzie. Większość z tego co powiedziała było prawdą. Przeżyłam szok, a po czasie chciałam sprawdzić na czym polega fenomen wróżenia, dlaczego można przewidywać przyszłość. Po dwóch latach indywidualnych studiów nad parapsychologią, Ezoteryką, magią, filozofią, poszłam do sklepu ezoterycznego i wybrałam dla siebie karty Tarota. Wcześniej już trochę wróżyłam z kart klasycznych, ale czegoś mi brakowało, chyba tej magii Tarota.

Po zrozumieniu Tarota, zaczęłam stawiać karty rodzinie i przyjaciołom. Wszyscy wokół byli zdziwieni moją zmianą dotyczącą kierunku pracy zawodowej. Postanowiłam być wróżką...

Wieść o mnie rozniosła się na moje miasto, a czasem skorzystałam z możliwości wróżenia przez Internet. Wymaga to większego skupienia się, ale można tym sposobem poznać przyszłość.

Tarot ma wielką magię w sobie. Określa on życie ludzkie takim jakim naprawdę jest. Jest zwierciadłem naszej duszy, przewodnikiem życiowym i naszym przyjacielem. Gdy nie wieżyco zrobić z naszym życiem, gdy jesteśmy w patowej sytuacji, możemy poradzić się kart.

Tarot jest odzwierciedleniem naszej intuicji, ja jako wróżka odczytuje znaki i symbole, które mają określone znaczenia.

Pomogłam wielu ludziom, nie wiedzącym co ich czeka i nie wiedzącym co maja zrobić z problemami jakie mają. Karty zawsze mówią prawdę, tylko czasami wróżki nie widzą tej prawdy w kartach, z różnych powodów.

Wróżba polega na dialogu, rozmowie, i poradzie kart. Mamy wybór w życiu i możemy iść w kierunku szczęścia, ale aby znaleźć to szczęście musimy wybrać odpowiednia drogę. Czasami jednak nie wiemy czy idziemy dobrą ścieżką, dlatego warto poradzić się kart.

 

Zapraszam do rozmowy

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty