Zaklęcia

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 
Zaklęcia 5.0 out of 5 based on 7 votes.

Rzucanie zaklęć

zaklecia

Zaklęcie – jest to prosty i niezawodny sposób na zmianę sytuacji. Samo w sobie jest połączeniem słów i rzeczy, które są używane do gromadzenia energii i kierunek w celu osiągnięcia określonego rezultatu. Czar pomoże zneutralizować problemy i zachęcić dobrą energie do działania, nazywaną również pozytywną energię. Rzuca się czary za pomocą słów i rzeczy, które symbolizują ostateczny cel wówczas można skupić się problemie i skierować magiczną energię.

Wielu początkującym magom trudno zrozumieć, że ​​siła, która porusza czar tkwi nie w słowach, gestach, a nawet nie w składnikach, których używają. Magia jest zawsze osobista kiedy wypowiadamy zaklęcie. Jesteśmy magami. Siła naszego pragnienia może działać cuda. 

Magia początkowo nie była zła, tylko wykorzystuje siły natury i działa,  aby kierować je do pożądanych rezultatów. Magia działa tylko na naturalnych prawach, choć nie są one rozumiane przez nowoczesną naukę, ale wciąż istnieje. 

Skuteczność zaklęcia zależy od czterech czynników: pragnienie, potrzeba wiedzy i umiejętność milczenia. Bez chęci i potrzeby osiągnięcia swojego celu, nie naciskania na problem, należy więc namiętnie użyć zaklęcia w dobrych celach, a to pomoże Ci wyszukać i znaleźć wiedzę, zwiększając swoją wiarę, że zaklęcie się spełni. Stary magiczna doktryna mówi, że jeśli dzielimy moc - moc jest stracona. Trzymaj akty magiczne w tajemnicy, nie rozmawiaj o swoich czarach. To nie ma znaczenia – czy ludzie wierzą w magię, czy nie. Wszelki brak zaufania może osłabić swoją wiarę. 

Jednak zaklęcie nie jest panaceum, i nie jest odpowiednie w każdej sytuacji. Wiele zaklęć należy powtórzyć kilka razy, aby się ziściło, inni zaś potrzebują stałego wzmocnienia zaklęcia. Muszą spełniać wszystkie warunki, aby pomóc osiągnąć cel czaru. Najważniejsze - aby jasno określić swój cel przed rozpoczęciem zaklęcia. Równie ważne jest, aby wyrazić urok, jeśli chcesz uzyskać wynik. Na przykład: chcesz znaleźć pracę. Należy sformułować cel zaklęć jasno i przejrzyście, nie pomyśleć tylko chce pracować, ale np. chce dostać przyzwoite wynagrodzenie za swoją pracę, w przeciwnym razie może pojawić się tylko praca, ale nie pieniądze. Podam inny przykład, aby zilustrować swój punkt. Chcesz mężczyznę, który chcesz żeby cię kochał, więc nie zapomnij, że nie powinien cię kochać na odległość, tylko chek kogoś kto będzie Cię kochał i był blisko Ciebie. 

 

magiaWarto powiedzieć o składnikach czarów. Każda energia jest czynnikiem, który jest bardzo ważny podczas pracy z magią, aby osiągnąć upragniony sukces. Mogą to być: zioła, świece, kryształy, runy, siły elementów, i inne przedmioty które mogą być stosowne właściwie do celów niniejszego zaklęcia. Postaraj się znaleźć czas, kiedy będziesz mógł pozostać w ciszy i samotności aby rzucic zaklęcie. 

Zmartwienia i ból nie sprzyjają koncentracji. Wreszcie ważne jest, aby być w dobrej kondycji fizycznej. Jeśli czujesz się źle, lepiej jest zrezygnować z rytuału, lub przesunąć je gdy będziesz mieć czas wolny tylko dla siebie. Sposób aktywowania zaklęcia wpływa również na czas jego działania i wynik końcowy. Na przykład świeca pali się szybko do szybkiego efektu, świeca spalana przez kilka godzin, lub siedem dni czarów świec ożywi długo.

Mam własną klasyfikację czarów, oczywiście, nie jest to pełna klasyfikacja i wiele innych czarów nie są właściwe w tych sekcjach, np.: zaklęcie - życzenia, zaklęcia - błogosławieństwa i tak dalej, ale myślę, że i to będzie interesujące.

Uzdrawianie - czary służące do leczenia dolegliwości, choroby wydalenia, odzyskiwanie całkowita.

Ochrona - ochrona ludzi, zwierząt, mienia, do domu z negatywnymi wpływami i kłopotów.

Powodzenia - przyciąga szczęście czary, sukces przynoszący życie i pomoc w niektórych przypadkach.

Miłość – jest najstarszą formą czarów. Czary na zakup miłości, stosunków miłosnych, na znalezienie małżonka.

Uroda - korekta urody na zewnątrz, magia młodości i piękna.

Wiązanie i składanie - specjalna grupa czarów. To czary nazwa stłumić wolę innym i znacznie zmieniających się okoliczności.

Przekleństwa i korupcja - czarne zaklęć mających na celu spowodowanie szkód dla ludzi i ich mienia, czasami powodując śmierć ofiary.

Magia jest sztuką - i jak wszystkie sztuki wymaga umiejętności. Ćwicz a twoje czary, wówczas będą silniejsze i przyniesą Ci, co chcesz.

 

 

Dodaj komentarz

Znaki zodiaku

          Baran

          baran

          Byk

         

          Bliźnieta

          

          Rak

          

          Lew

          

          Panna

          

          Waga

          

          Skorpion

          

          Strzelec

         

          Koziorożec

          

          Wodnik

          

          Ryby

          

 

 

 

blue-moon-1

 

 

 

 

tarotkarty